Wpis z mikrobloga

@mazurak7: miałem mi note 2, i powiem że ekran spoko super ale bateria szału nie robiła, za to na plus aparat i czytnik i ogólnie wydajność. 5plusem bawię się czasem w pracy i wygląda bardzo fajnie, note przypomina s7 Edga więc wow już takiego nie robi poza tym ramki są tak bardzo duże.
Jesli miałbyś patrzeć na wydajność to jest ona porównywana z redmi note 4, ja np musiałem się przesiąść
@EmPfLiX O, dzięki za tak treściwą odpowiedź. Powiem tak: używam aktualnie #redminote3pro niestety 2/16 i niestety jest pobity od dłuższego czasu, więc postanowiłem że czas na zmianę. Hajsem jakoś wybitnie nie luminuję ale chcę już kupić coś na dłużej. Potrzebuję sporego ekranu(bo lubię) dobrej baterii i właśnie ten OLED mnie bardzo kusi, tak jak i nfc, wiadomo snap 821. Główne pytanie brzmi czy dla średnio/mocno wymagającego użytkownika jakim jestem warto zainwestować i
@mazurak7: jestem z xiaomi od 2lat więc rozumiem twoja miłość do xiaomi ʘʘ
Kurde ostatnio stałem przed identycznym wyborem
Bo zalalem mojego mi note(tu dodam że miałem taką sytuację z redmi note 4 i przeżył) i chciałem coś w okolicach 1300"
Ale pech chciał i musiałem wrócić do mi5 ze względu na dodatkowe wydatki. Powiem tak, ja byłem bardzo zadowolony z ekranu i wydajności wersji 4/64, choć myślę czy
@EmPfLiX Mi Note 2 4/64 niecałe 1045
6/128 aktualnie 1345 (był po niecałe 1200)
Mi Note 3 6/64 1339
6/128 1533
Więc z tego wynika że Mi Note 2 lepiej cenowo się plasuje. Serio ten 660 jest lepszy od flagowego tak naprawdę 821? Właśnie tak teraz myślę że jak nie ma promocji i kuponów to chyba bardziej bym się skłaniał ku mi Note 2 4/64, bo i tak 4gb ramu to póki
@mazurak7: Do nagrywania w nocy to było spoko choć po serii redmi mój stary Sony Ericsson mógłby stawać z nimi w szranki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Co do 660 to jest to okrojona trochę wersja 835
Tak jak w wcześniej był 821/820 tak teraz jest 835/660
Tak mi się zdaje, ale mogę się mylić
Kupisz note to na wydajność nie będziesz narzekał ( ͡
Teraz pytanie, bo chyba zdecyduje się na Note 2. Czy warto dorzucić te ponad 2 stówki do 6/128 czy 4/64 jeśli nie potrzebuję dużo wiexej pamięci. RAM wystarcza? I coś widziałem że 6/128 ma szybsza pamięć LDDRP 4 zamiast 3, czy jakoś tak