Wpis z mikrobloga

Chciałem zwrócić uwagę na jeden aspekt, moderatorzy polskiego youtube powinni zostać zwolnieni za promowanie patologii. Ostatnio zaobserwowałem ze #patostreamy wyszły z piwnicy. Osobiście nie mailem pojęcia kto to jest #medusa #boxdel #danielmagical czy #gural. Kto na to pozwolił żeby to wchodziło w zakładkę „na czasie” na #youtube ?

Wartościowe kanały giną w zalewie tego gowna, a youtube „promuje” właśnie takich stremerow.

Jest dużo kanałów dla dzieci/nastolatków jak chyba blowek czy rezigiusz (nie oglądam wiec mogę się mylić, widziałem jeden odcinek jakiś chalenge blowką z mamą - porównajcie to do Daniela i kociołka z jego matką...)

Wczoraj ktoś wrzucił, ze zagraniczna patostreamerka tez ma się dobrze, jak np iceposeidon. Spojrzałem wczoraj na jego kanał, do polskiej patoli to mu bardzo daleko.

Tak tylko #zalesie ze jednak ten cały #polskiyoutube zaszedł jednak za daleko. Nikt tego nie powstrzymał i teraz jest chyba za późno. Sprawa Gurala ewidentne pokazuje za granica była z gumy i z miesiąca na miesiąc naciągana coraz bardziej