Wpis z mikrobloga

to rozumiem że jesteś też przeciw legalizacji aborcji? Bo taka byłaby konsekwencja Twojej logiki


@steve__mcqueen: Naprawdę ma to teraz znaczenie? Uważam, że obecne przepisy dot. aborcji są wystarczające

I dlatego to mężczyzna ma być tym, który się zabezpiecza, bo antykoncepcja kobieca nie istnieje. Oh wait...


@kompek: Op twierdził, że potrzebne jest to prawo, żeby "kobiety zaczęły myśleć czy gach się zabezpieczył". Jeśli rzeczony gach nie ma życzenia płacić
  • Odpowiedz
Op twierdził, że potrzebne jest to prawo, żeby "kobiety zaczęły myśleć czy gach się zabezpieczył"


@nonsplit: I miał nieco racji, ponieważ oboje partnerów powinno pomyśleć o zabezpieczeniu, zamiast zrzucać odpowiedzialność tylko na jedno z nich.

Jeśli rzeczony gach nie ma życzenia płacić alimentów, to chyba w jego interesie jest, żeby z antykoncepcji
  • Odpowiedz
@nonsplit: I żebyśmy się zrozumieli - ja nie uważam, że "aborcja prawna" to pomysł, który należy koniecznie wprowadzić. Sądzę, że obecny kompromis jest idealnym balansem między konserwatystami a postępowcami. "Aborcję prawną" stosuję jako kontrę do żądania braku jakichkolwiek ograniczeń co do aborcji. Na zasadzie: "Ok, możecie się skrobać ile i kiedy tylko chcecie, ale jak równość to równość i mężczyzna też ma mieć takie prawo".
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu tylko czasami facet omota I wyrucha I zostawi xd różnie to bywa. Teraz prawda jest taka, że sądu c--j obchodzi co facet czy baba chce xd bo jak dziecko pojawi się na świecie to ono jest najważniejsze, a niewidzisie faceta. Następnie to wiąże się z tym, że facet może powiedzieć że niby chcial aborcji, a matka się nie zgodziła xd trzeba by było wtedy jakies oświadczenie spisać, matka musiała by
  • Odpowiedz
@kompek jak możesz wciskać równouprawnienie, gdzie go z przyczyn biologicznych być nie może. Wyobraź sobie, że tobie by ktoś mógł legalnie wykonać jakies zabieg, bo potrzebuje do przeszczepu xd ja myślę że nie powinieno sie sypać z kobietą, z którą nie ma zamiaru się spędzić przyszłości i mieć dzieci.
  • Odpowiedz
Q@Slonx myślę, że kobieta ma tutaj przewagę biologiczna xd i śmieszne jest, że ktoś nie mógł by decydować o swoim ciele. To kobieta będzie w połogu, będzie rodzic i potem prawdopodobnie wychować. Tym możesz s--------ć, a to że zapłacisz 500 zł cię nie zabije i życia ci nie zniszczy, jeśli z dziecka tak bardzo nie chcesz. A odpowiedzialność ponosisz za to że ruchasz kogoś z kim nie wiazesz żadnej przyszłości. Ruchasz to
  • Odpowiedz
Bardzo podoba mi się jak niektórzy tutaj spłycili aborcję do poziomu robienia porannej herbaty. Genialni jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu: a może faceci zaczęli by w końcu myśleć gdzie się pchają z gaciami? k---a dawno nie czytałam tak głupiego wpisu. gowniażeria z wykopu jak zawsze trzyma poziom
  • Odpowiedz
@kicioch: standard xD faceci, którzy nigdy nie dotkneli kobiety spoza swojej rodziny dyktuja zasady funkcjonowania w związku ew. w przypadku niechcianej ciazy
  • Odpowiedz
Mnie ogólnie dziwi, że te wszystkie nowoczesne osoby, europejczycy nie potrafią się zabezpieczyć i "wpaść". Kuźwa, taka Przybysz, wielce uświadomiona, taka mądra a wpadka. I nie wierzę, że guma pękła. Bo jak pękła to idę do lekarze i załatwiam receptę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Wiechu To by spowodowało zwiększenie ilości przypadkowych ciąż. Facet mógłby się czuć "bezkarny", bo by wiedział, że w przypadku zalania formy nie jest musi być odpowiedzialny ani za wychowanie ani finansowanie dziecka.

@keyah No do ciąży to potrzebne są dwie osoby. Kobiety bez gwarancji bezpieczeństwa byłby ostrożniejsze. Oczywiście dla równowagi, jeśli ojciec ma wybór to i matka musi więc - a więc aborcja na życzenie.
  • Odpowiedz
Biedni faceci zmuszeni do ruchania bez zabezpieczenia XD mi nawet takich idiotow nie żal, niech placą. Jak im tak bardzo zalezy zeby nie miec dziecka to niech myslą glową a nie wiadomo czym, bo to w ich interesie jest zeby kobieta nie zaszla w ciaze. Ale najlepiej życ chwilą, nie myslec, a potem "chce aborcji" i wrocic do swojej piwnicy a kobieta niech cierpi xd najgorsze ze ten wpis ma tyle plusow...
  • Odpowiedz
@arsaya: a może kobiety zaczęły by w końcu myśleć komu i kiedy dają?

W przypadku ciąży obie strony są winne. Obie strony wiedzą do czego prowadzi s--s jak i obie strony maja dostęp do antykoncepcji. Niestety na dzień dzisiejszy, to zawsze mężczyzna jest winny bo nie założył p----------y.

Skoro kobieta szuka przygód, wie że będzie uprawiać s--s z przypadkowymi osobami to niech bierze tabletki antykoncepcyjne. Po to one są.

Jeszcze
  • Odpowiedz
@Junpei1948: myślę że jest tak jak piszesz - obie strony są winne. I jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia co do zabezpieczeń to sprawa jest raczej prosta, nie ma co wskazywać na płeć, która powinna się zabezpieczyć. Powinni myśleć o zabezpieczeniu przed - facet się zgadza na gumke - spoko. Laska zgadza się na globulkę - spoko. (Tabletek tu raczej nie ma sensu wprowadzać, chyba że faceci darzą takim
  • Odpowiedz
@Ingver: Żeby kobieta nie zaszła w ciążę jest w interesie zarówno faceta, jak i kobiety. Nie tylko faceta. Oboje są ludźmi, oboje potrafią myśleć, oboje mają łatwy dostęp do środków antykoncepcyjnych. Jeśli facetowi nie odpowiada p----------a, a kobiecie globulka, to niech nie uprawiają seksu.
  • Odpowiedz