Wpis z mikrobloga

W końcu! Można otwierać szampana, to jest właśnie ten dzień w którym mam świetną wiadomość dla wszystkich Mirków spod tagów #matura oraz #matematyka. Jest mi miło zakomunikować, że ruszył dział maturalny na Szalonych Liczbach i z tej okazji mam dla Was wyjątkowe prezenty :)

Ale po kolei. Do tej pory na Szalonych Liczbach królowały materiały na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Teraz dochodzi do tego dział maturalny (póki co na poziomie podstawowym). Przygotowałem dla Was całą masę materiałów oraz narzędzi, które realnie mogą pomóc w przygotowaniu do tego egzaminu. Z najważniejszych rzeczy na pewno należy wymienić archiwalne arkusze maturalne, które można rozwiązywać online na komputerze. Do tego kilkadziesiąt tematycznych zbiorów zadań, które pozwolą Wam przećwiczyć jakieś konkretne partie materiału. Ogólnie rzecz ujmując - nic tylko się uczyć i patrzeć jak z dnia na dzień polepszają się Wasze wyniki :) A o tym, że warto się matematyki uczyć chyba nie muszę przekonywać, wszak wczoraj pewna Pani w Milionerach zgarnęła okrągły milion rozwiązując zadanie matematyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dział maturalny znajdziecie tutaj: https://szaloneliczby.pl/matura/

Właśnie z tej okazji zrobię wyjątkowe #rozdajo. Mam dla Was do rozdania trzy wyjątkowe kubki - są to nowe kubki Szalonych Liczb, które jak widzicie nawiązują właśnie do matury ;) Kubki moim zdaniem wyglądają genialnie, więc mam nadzieję że i Wam się spodobają. Zasady konkursu są proste:
- jeden kubek losuję wśród plusujących ten wpis
- drugi kubek wybiorę wśród osób które plusują komentarze pod tym wpisem
- trzeci kubek dostanie osoba, która napisze najlepszy (najbardziej plusowany) wierszyk/rymowankę, który luźnie będzie nawiązywał do matury :)
Konkurs trwa do piątku do północy.

No i z mojej strony to by było na tyle. Mam nadzieję, że materiały pomogą Wam w nauce i że może choć trochę przyczynię się do Waszych lepszych wyników. Jeśli uznacie materiały za wartościowe, to śmiało dzielcie się nimi ze znajomymi czy to w szkole czy na portalach społecznościowych, będę wdzięczny za każdą pomoc :) Powodzenia!

#szaloneliczby
Pobierz SzaloneLiczby - W końcu! Można otwierać szampana, to jest właśnie ten dzień w którym ...
źródło: comment_ixPDCeDxPROzHLodCyAgtw1dYAwjQXHf.jpg
  • 13