Wpis z mikrobloga

Co to jest XD Jakiś czas temu sprzedawałem auto i wrzuciłem na kilka portali internetowych. Odezwała się do mnie osoba z innego kraju z zapytaniem czy auto jest jeszcze dostępne, odpowiedziałem twierdząco. Następnie dostałem taką odpowiedź. Brać ją za żonę i przytulić jej dolary?

Wklejam tekst, bo trochę źle widać na obrazku

Witam dzień dobry,

Dziękujemy za odpowiedź. Cieszę się, aby pamiętać, w mail, że samochód jest nadal dostępny; Jestem absolutnie zainteresowany, aby kupić samochód od Ciebie w tym tygodniu, nie jestem obecnie mieszka w Twoim kraju, aby umożliwić mi ciepło bezpośrednio do kontroli samochodu przed zapłaceniem za pracowników IT. W tym czasie, jestem stacjonujących w Syrii, choć chcę, aby przenieść się do kraju, jak najszybciej, Dlatego pragnę kupić samochód od Ciebie do ustanowienia inwestycji w swoim kraju.

Mój mąż jest syryjskim przemysłowcem i członkiem syryjskich ludzi biznesu w Damaszku Rady przed śmiercią. Moja rodzina jest pod groźbą prezydenta Bashar al-Assada dla naszego zdecydowanego wsparcia dla prawdziwego rządu demokratycznego w Syrii, que prowadzić mój mąż na śmierć.

Ze względu na obecny prezydent Bashar al-Assada protest w kraju, jak można dowiedzieć się z tej strony, http://www.crowdvoice.org/protests-in-Syria?gclid=CPLp6oCxx20cCFfMQtAodShwAdQ. Wiele rodzin uciekają za drogie życie, jak ich żołnierze i ISIS (islamskich grupy terrorystycznej Państwa) zabijają cywilów, kobiet i dzieci. Chcę wnieść do wypowiedzenia, że mam w moim posiadaniu sumę (7 500 000 dolarów) w moim posiadaniu $7 500 000. To jest pieniądze dla mojego męża uratowało życie jako przemysłowiec cały i mam go przechowywane w moim domu, ponieważ wprowadzenie pieniędzy w banku może być bardzo duże ryzyko w kraju takim jak nasz.

Mam zabezpieczone w polu te pieniądze i konsultacje wysłannika w Damaszku tutaj, kto pomoże mi w przeprowadzce moje pole z Syrii do bezpiecznego prowadzenia i ewentualnych inwestycji. Dlatego jestem w potrzebie wiarygodne i godne zaufania osoby, która otrzyma pole, zabezpieczyć i chronić go aż do mojego przybycia, które powinny być określone. Mam do podjęcia tej szansy, ponieważ nie mam innej alternatywy, ale zaufać komuś. Jestem sierotą bez brata i siostry, więc nie mogę ryzykować moje życie tutaj, aby uniknąć kresu mojej rodziny Lineage.

Mam dwoje dzieci. Zasługują na godne życie, ponieważ chcę, aby dorastały w spokojnym otoczeniu. Będę przenieść się do kraju z moją rodziną i inwestować pieniądze zgodnie z prawem, Twoje porady i pomoc. Możemy pracować razem i osiągać lepszą przyszłość dla naszych rodzin. Proszę trzeba wziąć pod uwagę, że wysłannik nie jest świadomy, że moje pole zawiera pieniądze i to jest ze względów bezpieczeństwa.

Wszystko ja zapytać jest pozwalać mi wpisywać do rejestru ten wysyłka w twój wymienić równie rodzina Skarbnik i jesteś oczekiwany wobec odzyskiwać ono skoro jego ' w Euroobligacja/Ameryka. Nie będzie ryzyka w tej transakcji; Zrobiłem niezbędne uzgodnienia dotyczące bezpiecznej dostawy skrzynki przesyłki do preferowanej lokalizacji. Zakładam, że jesteś w stanie obsługiwać wiele tej wielkości, a także zaufanie do utrzymania absolutnej tajemnicy i poufności w celu ochrony tego wielkiego osiągnięcia. W czasie krótszym niż 4 dni pole powinno być w posiadaniu, jeśli jesteś SWIFT z Twojej strony i będę przyłączyć się natychmiast. Uważaj, mam podjąć środki ostrożności w celu zabezpieczenia pieniędzy. Ten pudło jest kodowany rezygnować wysoki zabezpieczenie gadżet i ja jestem ten tylko jeden który ma prawica kombinacja wobec otworzyć ten kombinacja kod. Będziesz uprawniony do 20% całkowitej sumy $7 500 000, podczas gdy 80% będzie kopalni. Dam ci 20% pieniędzy dla mnie i 80% za twoją pomoc i współpracę. Uważam, że jest to uczciwe porozumienie. Napisz do mnie z powrotem na (adres e-mail) więcej szczegółów, jeśli jesteś w zgodzie z partnerem ze mną w tej transakcji.

Przewiduję Twoją pozytywną odpowiedź i po otrzymaniu Twoich informacji dostarczymy Ci dalsze szczegóły. Nie mamy luksusu tracić czas tak uprzejmie odpowiedzieć ASAP.

Pozdrawiam

Pani Ayman

##!$%@? trochę #motoryzacja #niewiemjaktootagowac #syria
Szkieletor - Co to jest XD Jakiś czas temu sprzedawałem auto i wrzuciłem na kilka por...

źródło: comment_XxD5dzCm2SEqsqzhsItVywkKkkvV9pRm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz