Wpis z mikrobloga

@Beer_Is_Good_For_You: akurat @WhoNext jest kierownikiem, bo ja razem z nim wymyśliliśmy ten pomysł na taki licznik i zabiegaliśmy, żeby coś takiego się stało i udało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do samego pomysłu odliczania niech każdy robi tak jak mu lepiej, więc jeżeli wolisz to 0,03 zliczać x100 i potem dodać 3l to spoko nikt Ci nie zabroni. Innym też nikt nie zabroni dodawania tej cząstki. Dla
  • Odpowiedz
@Beer_Is_Good_For_You o mnie sie nie martw ( ͡º ͜ʖ͡º) in bez twoich rad jakos zylem ( ͡º ͜ʖ͡º) a podasz choc jeden sensowny powod by zmienic liczenie czy nadal bedziesz sie przekomarzal? ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba ze uwazasz za argument wpis " zaraz beda wrzucac 0.737478733948 po przecinku" co jest glupie i poparte niczym ( ͡º
  • Odpowiedz
@WhoNext: Wymagasz od innych argumentów gdy Twój jedyny jest taki, że robisz tak od pół roku i #!$%@?... no proszę Cię xD Poza tym skoro wymyśliłeś taką zabawę to logiczną rzeczą i leżącą w interesie twórcy jest żeby była jak najbardziej przejrzysta bo więcej osób będzie się chciało bawić i będzie mniej błędów po drodze. Ale co ja tam wiem. Nara, więcej nie będę z Tobą dyskutował kierowniku xD
  • Odpowiedz
@Beer_Is_Good_For_You czlowieku xD chcesz zmian i nie dajesz argumentow xD gdy cie o nie prosze rzucasz sie, ze ja ci ich nie daje? Gdzie tu logika? ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro od poczatku nie miales nic sensownego do powiedzenia mogles pisac ze wypiles i ci sie cos pierdzieli ))¯_(ツ)_/¯ Jakos wszystko jest przejrzyste dla wszystkich procz ciebie i to nagle teraz, a nie gdy dolaczyles... Hurr durr chcesz
WhoNext - @BeerIsGoodForYou czlowieku xD chcesz zmian i nie dajesz argumentow xD gdy ...

źródło: comment_NIYUsVorxLskeAYMiTSOtayb1FPFuMBy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
skoro wymyśliłeś taką zabawę to logiczną rzeczą i leżącą w interesie twórcy jest żeby była jak najbardziej przejrzysta bo więcej osób będzie się chciało bawić i będzie mniej błędów po drodze


@Beer_Is_Good_For_You: Można Ci wybaczyć błędy w liczeniu, jeśli nadal nie ukończyłeś trzeciej klasy szkoły podstawowej. Jednak jeśli tak jest, to... dlaczego pijesz tyle piwa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz