Wpis z mikrobloga

Takie coś znalazłam dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej. I #!$%@?ąc już od wydźwięku religijnego całej tej wiadomości, zdałam sobie sprawę, że nie pamiętam kiedy ostatnio trzymałam w ręku kartkę zapisaną przez kogoś w całości odręcznym pismem, nie mówiąc już o dostaniu listu w takiej postaci. A tutaj mamy osobę, która takich listów napisała własnoręcznie pewnie sporo, całkiem ładnym charakterem pisma i w imię idei którą wyznaje, a której sukcesu przewidzieć nie może. Jak dla mnie to rzadko spotykane zjawisko w czasach, w których niemal na każdym kroku króluje pismo „drukowane”.

#przemyslenia #ciekawostki
namietna_kaszanka - Takie coś znalazłam dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej. I #!$%@?...

źródło: comment_vyCwYS6vzc09cZvrgHD13Wnpbkh385l0.jpg

Pobierz
  • 28
@dzieju41 @Dudes, @scroller dobrze prawi. W mojej okolicy co roku chodzą i dzwonia po mieszkaniach żeby porozmawiać, czasami wrzucali strażnicę do skrzynki. Słyszałam czasem o takich akcjach z listami, ale teraz po raz pierwszy zetknęłam się z tym osobiście i zrobiło to na mnie wrażenie. Bo jednak na odręczne pisanie trzeba poświęcić trochę czasu, a pisząc na komputerze możesz mieć 100 kopii w zdecydowanie krótszym czasie.
@namietna_kaszanka ciekawe czy to jakaś ogólnopolska akcja czy tylko w wybranych miastach. Też sie zdziwiłem jak to zobaczyłem, bo to było ręcznie pisane. Ale jako tako do drzwi nie pukali (albo pukali i nie słyszałem, bo słuchawki xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jednak na odręczne pisanie trzeba poświęcić trochę czasu, a pisząc na komputerze możesz mieć 100 kopii w zdecydowanie krótszym czasie.


@namietna_kaszanka: przecież oni za to dostają punkty w niebie :D

Piszą to pewnie ludzie, którzy nigdy nie mieli styczności z komputerem. Do mnie jak ŚJ przychodzą to już od jakichś 5 lat włączają film na tablecie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pouty: nie sądzę, młodzi też