Wpis z mikrobloga

Trochę gnije z tego że od miesiąca jest obława na #gural a on sobie sra na te wasze starania i działa dalej xD Kiedy zrozumiecie że wy gówno potraficie i wszyscy patusi srają na wasze donosy? Lista "ZNISZCZONYCH" ludzi przez wykop

DanielMagical
Medusa
Rafonix
Isamu
Nitro
Wardega
I pewnie by się znalazło z 10 innych

I co? Po miesiącu aferka ucicha i życie toczy się dalej xD Jesteście bandą nieudaczników która #!$%@? wykop. Jak już zrozumieliście że wasze donosy nic nie znaczą bo
1. Gural nie usunie swojego kanału
2. Gural nie pójdzie do więzienia bo nie ma na niego żadnego kwitu poza składaniem niemoralnych propozycji dziewczynom których połowy twarzy nie widać i wyzywaniem ludzi w internecie życząc im śmierci, a bagiety jakby były chociaż minimalnie zainteresowane tematem to pod napływem tych gówno-donosów co najmniej przesłuchali by go w charakterze świadka to byście już o tym wiedzieli.

To już możecie opuścić portal bo wymagane jest tutaj co najmniej skończenie 13 latek, a wątpię żeby ktoś powyżej 13 lat angażował się bardzo emocjonalnie w ściganie i zbieranie kwitów na jakiegoś peta z internetu. Pozdro z fartem ESSA
#patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: to prawda, gural dalej bedzie sobie robił live i zbierał hajs, juz nawet na yt przestaja o nim mowic XD albo jeszcze sobie coś nagrają a potem koniec i każdy o tej sprawie zapomni. To jest właśnie najgorsze.
  • Odpowiedz
A tutaj dobry komentarz Minuta123 o tym wszystkim. Mimo wszystko trochę życia wykop mu uprzykrzył, nie powiesz że nie.

Niektórzy piszą, że Gural wygrał z Wykopem. I trochę mnie to śmieszy. On co prawda nadal będzie streamować - pod tym względem może i jego przeciwnicy przegrali, ale największym problemem (a dla niego zbawieniem) w tym wszystkim jest jego głupota. Każdy normalny człowiek spojrzałby na post Wardęgi na Facebooku, zobaczył komentarze normalnych ludzi,
  • Odpowiedz
@kacperlamek: Ten komentarz nie jest mocno nie trafiony. Gural nie jest na żadnej muszce policji i prokuratury bo kwity na niego są śmieszne, a policja nie ma czasu na śmieszne sprawy bo łapie prawdziwych pedofilii, a nie typków którzy robią głupie rzeczy pod publiczkę. Przecież na tych stremach siedzi kilka tysięcy osób xD Oczywiste jest dla policji że to pajacowanie, zresztą gural nigdy nie umawiał się na sex, ani nie ruchał
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Jak uważasz, że cała akcja jest nieudana, bo Gural nie został/nie zostanie usadzony w pierdlu i nie usunie konta na Youtube, to... masz prawo do takiej opinii. Ja gdybym był w jego położeniu i jak sądzę wielu normalnych ludzi uznałoby, że ich życie jest zrujnowane. Myślę, że wiele osób popełniłoby samobójstwo. I cała ta nagonka na jego osobę to sprawka w dużej mierze Wykopu. Dzięki akcji wielu rodziców dowiedziało się,
  • Odpowiedz
on sobie sra na te wasze starania i działa dale


@KochanekAdmina: Niekoniecznie. Nagonka na niego trwa w najlepsze, a sam Gural już nie jest taki pewny siebie. Nawet jeżeli Youtube nie usunie mu kanału, a prokuratura czy urząd skarbowy nie dobierze mu się do dupy, to gość i tak się ugrzeczni. Teraz już nawet nie wchodzi na OmeTV i prowadzi transmisję z rogu pokoju, aby nie być wystalkowanym.
  • Odpowiedz
@polaczyna: @KochanekAdmina: Oczywiście, że Urząd Skarbowy dobierze mu się do dupy. Oni nie pominą tylu zgłoszeń, a to wręcz ich obowiązek. I on jest faktycznie winien wykroczeń skarbowych, więc ładnie za to beknie. Prokuratura może go nie wsadzi do więzienia, ale nie wiem, czy ktokolwiek chciałby się tłumaczyć z akcji pedofilskich.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że Urząd Skarbowy dobierze mu się do dupy. Oni nie pominą tylu zgłoszeń, a to wręcz ich obowiązek. I on jest faktycznie winien wykroczeń skarbowych, więc ładnie za to beknie.


@Minuta123: Gural normalnie prowadzi firmę z tego co widziałem, max co dostanie to zapłatę zaległego podatku i tyle z "beknięcia". Przy jego zarobkach raczej nie problem.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Prowadzi działalność od zdaje się października. :) Nie, nie zaległego podatku, a 75% + możliwe, że jakąś karę. Jako że tamtą kasę dawno przewalił, to praktycznie wyjdzie mu ładna sumka do zapłaty.

To nie jest tak, że jak fiskus złapie cię na oszustwie, to płacisz tyle, co zaległe. :) 75% zapłaci, chyba że w porę się obudził i złożył czynny żal, to 50%. W każdym razie solidnie to odczuje.
  • Odpowiedz
@Minuta123: tylko że do października to on tych stremach jakiś gówno hajs zarobił. Największe obroty zrobił po nowym roku, a z tego się rozlicza. Trzeba jeszcze dodać kwotę wolną od podatków i wyjdzie na to że zapłaci 75% z może kilku max killkunastu tysięcy. O ile dostanie taką karę bo raczej nikt się tam nie będzie #!$%@?ć w to że jakiś plastuś nie rozliczył się z 10.000 przychodu rocznie.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: On dostawał duży hajs od tego Justy. Na pewno miał na swoje utrzymanie, czyli te 1500 miesięcznie zarabiał z pewnością minimum, ale zapewne więcej. Załóżmy 2000. Streamował wcześniej ponad rok chyba, to sobie sam oblicz. Z ponad 20 tysięcy myślę się uzbiera. Zaboli.

@Nedkely: Ogarnął w październiku.

W ogóle nie wiem, jaki jest sens udowadniać, że atak na niego (szczególnie) i innych był mało skuteczny. Dla mnie to jakiś
  • Odpowiedz
@Minuta123: W porównaniu do innych ataków, ten atak był dużo mocniejszy niż poprzednie i może jeszcze będzie.
Ale nie ma się co okłamywać, że usunie kanał, nic takiego się nie stanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz