Wpis z mikrobloga

@klawiszowy: ew. ze starym typem instalacji. To już focus 1 1.6 śmigał mi elegancko na gazie i niczego mu nie brakowało. Problem bardziej jest taki, że instalację montuje się po to żeby oszczędzić - przez co wiele osób oszczędza również na instalacji. Głupi błąd bo to czy wydasz 2,5k na instalację czy 3k (przykład) nie powinno robić takiej wielkiej różnicy w cenie a jednak ludzie tak wolą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mortt: Nie mam pojęcia na temat LPG w samochodzie. Jeździłem dwoma Pandą i właśnie Volvo tyle, że 440 w gazie, może jeszcze kiedyś, ale nieświadomie. Pewnie i mnie to kiedyś dopadnie, bo powiedziałem sobie, że przed zakazem posiadania samochodów spalinowych chcę Wranglera z Pentastarem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@klawiszowy: no to już nie musisz się martwić. Podstawa to dobrze dobrana instalacja. Wiadomo - jak dasz za słabą (albo źle zestrojoną) to zwyczajnie Cię obetnie. Ale tak poza tym to nie powinno występować żadne obniżanie mocy. Parametry mogą nie być identyczne, ale powinny być mega zbliżone.Tylko sprawdź na jakichś LPG forach czy gaziarze sobie z tym silnikiem radzą ;)

W moim aktualnym aucie np. jak jest sprowadzone ze stanów to
  • Odpowiedz