Wpis z mikrobloga

Oj bardzo ciekawe zjawisko, Youtuberzyny chcą usuwać kanały shoterskie bo "niszczą wizerunek youtuberow" ( no tak bo przecież treść na szotach jest animowana przez shoterow XD ). Wcale nie jest to tak, że zauważyli, że przez te shoty każdy ma dostęp do "brudow" na youtuberow i łatwo je katalogować. Szkoda, że nie pomyśleli o tym, że kanały shoterskie tworzą dla nich zasiegi i nabiają cały hajp. Ciekawe zjawisko XD

#patostreamy #danielmagical #boxdel #gural #rafonix #polskiyoutube
Edward_Mora - Oj bardzo ciekawe zjawisko, Youtuberzyny chcą usuwać kanały shoterskie ...

źródło: comment_cUUK0G5qchhB7TSx8TZTJR3Xk8jvZskG.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Edward_Mora: Isamu ma ogólnie ból dupska że już nie jest topką jak parę lat temu. Dzieciakom znudziły się gejmpleje i teraz wolą co innego.

To taka złotówa która się nie dostosuje do obecnych trendów tylko chce żeby było jak kiedyś niszcząc przy tym innych.
  • Odpowiedz
@Tox1c: hmm no może. Choć mi się wydaje, że to dozwolone, bo przecież jutjuberzy to osoby publiczne. Dodatkowo shoter daje tylko część/urywek a nie cały filmik. Ciekawe jaki jest tego powód .
  • Odpowiedz
@Reniferus: No własnie nie do końca, jednym kanały shooterskie nie przeszkadzają bo dzięki nim mają większą widownię, ale wystarczy że jutuber zgłosi materiał na którym występuje i jest usuwany. A już nie mówie jak będa to masowe zgłoszenia
  • Odpowiedz
@Tox1c: a to ciekawe. Faktycznie oni przez te kanały zyskują rozgłos. Na przykład ja wiem co się dzieje, właśnie tylko dzięki nim. Tak nawet bym nie oglądał tych całych inb itp. bo szkoda mi czasu..
  • Odpowiedz