Wpis z mikrobloga

Przez przypadek zabłądziłem w czeluściach internetu i trafiłem w niezwykle porąbane miejsce.
Tak, to był portal wp.pl w swojej całej okazałości wraz z wielką inbą o "Pasję" Mela Gibsona:

Rekolekcje z "Pasją" na Podkarpaciu. "To mniej więcej to samo, co zabieranie dzieci na igrzyska"

Tortury, przemoc, bicie, krew tryskająca na wszystkie strony – to 6-latki widzą na projekcji "Pasji". Na brutalne sceny męki Chrystusa "skazał" je ksiądz prowadzący rekolekcje. – Zapamiętają tylko własne cierpienie – komentuje psycholog dziecięcy.

w ramach przygotowania duchowego do Świąt Wielkanocnych po każdej mszy puszczał zgromadzonym drastyczne sceny z filmu "Pasja".

Jedna z sześciolatek wpadła w histerię, a drastyczne doświadczenie odbiło się na jej stanie psychicznym. Z relacji jej brata wynika, że dziewczynka po powrocie nie chciała jeść ani się bawić. Jeszcze długo była wystraszona. Nie tylko ona – pozostałe dzieci również zakrywały oczy podczas najkrwawszych scen, wiele z nich z płaczem wychodziło z kościoła.


https://kobieta.wp.pl/rekolekcje-z-pasja-na-podkarpaciu-to-mniej-wiecej-to-samo-co-zabieranie-dzieci-na-igrzyska-6232250747844737a

xD
#heheszki #wp #mamhoromcurke #biedaumyslowa
Pobierz M.....9 - Przez przypadek zabłądziłem w czeluściach internetu i trafiłem w niezwykle ...
źródło: comment_3okFRMtPsPHyZqAz70QJlJWsc0ic5VX9.jpg
  • 2