Wpis z mikrobloga

@cder: jeśli transmituje, ma największą ilość widzów na Twitchu od jakiegoś czasu... Ciężko powiedzieć ile wychodzi na godzinę grania, gdyż jak to przyznał w wywiadzie - jego zarobki to hybryda złożona z kilku czynników, do których zaliczyć możemy przychody z Twitcha, YouTube'a, Amazona itd.
@Marcines: ale nie dziwisz się czemu? Popularności/zarobkom? Bo istnieją dziesiątki albo setki streamerów na Twitchu, którzy poświęcają temu więcej czasu niż Ninja, a skutków w postaci tak licznej widowni, czy zarobków nie widać
@grzesix2: w sensie ze tyle zarabia bo duzo streamuje, a to ze jest popularny to juz nie wiem czemu, bo go nie ogladam, ale na pewno pomaga fakt ze fortnite to najpopularniejsza gra obecnie
@grzesix2 no ja się dziwię czemu akurat on, umiejętności oczywiście ogromne, ale są lepsi od niego na Twitchu z duuużo mniejszą widownią. Mnie ten gość odrzuca ze względu na darcie mordy i takie ogólne gimbusiarskie zachowanie
@Banderoza: wszyscy znani i bardzo dobrzy gracze, chociaż Kraftyy nie oglądałem ani razu (HighDistortion kiedyś oglądałem, jeśli chodzi o niego to uważam, że lepszy jest jego kumpel z którym często gra DUO - Dakotaz - Dark). Shroud to były progracz Cloud9 z CS'a i w ostatnim pół roku też streamer PUBGa (dobry jest w to), w Forta gra regularniej od niedawna. Mytha oglądam dosyć często. Jednakże zmierzam do tego, że każdemu