Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki z #piwo #piwowarstwo #wroclaw

Mam na sprzedaż kompletne wyposażenie browaru domowego. Uwarzyłem 6 warek, ale potem urodziła się córka i sprzęt leży. W międzyczasie zrezygnowałem też całkowicie z picia alkoholu i raczej już nie planuje się zajmować warzeniem. Mam na sprzedaż wszystko, a nawet więcej niż to co potrzeba do warzenia w domu. Poniżej wklejam listę itemów. Z ciekawych rzeczy jest np styropianowe pudło izolacyjne, które sam zbudowałem. Z termometrem lcd z sondą. Mieści jeden fermentor 33l - po włożeniu dwóch zamrożonych butelek wody 1,5l temperatura latem utrzymywała się na poziomie 17 stopni gdy w domu było około 30... Jak będziesz zainteresowany mogę zrobić zdjęcia wszystkiego. Chciałbym to sprzedać jako całość. Mogę dowieźć sprzęt na terenie Wrocławia lub gdzieś w okolicy. Jak jesteś zainteresowany lub znasz kogoś kto by był to proszę o wiadomość - mam to mniej więcej wycenione (jest kilka gratisów), na pewno jakoś się dogadamy:)

Lista rzeczy:
Garnek emaliowany z pokrywką 50L (jak nowy)
Kapslownica Greta
Chłodnica zanurzeniowa 215/190mm
3 szt fermentor z pokrywami 33L (w tym 1 szt z kranikiem)
Suszarka do butelek na 45 sztuk
Zaworek grawitacyjny do rozlewu
Filtrator z oplotu
Desprej 500ml (prawie cały)
Zacisk na syfon
Mieszadło plastikowe
Chemipro OXI 200g
Termometr piwowarski analogowy
Pudło styropianowe solidne z termometrem lcd z sondą mieści jeden duży fermentor 33L
Balingometr
Chmiel Mosaic 50g
Chmiel Citra 50g
Rurka fermentacyjna z korkiem
Klips do syfonu
Syfon z kranikiem (super wygodny i przydatny do zlewania brzeczki)
Skrzynka na butelki 6 sztuk
Butelki 150 sztuk (umyte, brązowe, zdecydowana większość grube szkło)
Glukoza około 0,5 kg (po terminie)
Próba jodowa (po terminie ale działa)
Wszystkie potrzebne rurki i wężyki z szybkozłączkami do chłodnicy
Trochę kapsli
stefan71 - Hej Mireczki z #piwo #piwowarstwo #wroclaw

Mam na sprzedaż kompletne wy...

źródło: comment_wgcXRXvUhzCjoQlopvET1MdLY0r7fC0Z.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
Jakbyś się zdecydował jednak rozlompletowac sprzęt to byłbym chętny na pudło styropianowe i skrzynki, odbiór we Wrocławiu :-)
  • Odpowiedz