Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie wyciągnąłem z pola 16-sto tonowego tira moim Belarusem 820 który waży prawie 4t. Ciągnik na blachach Leszna, więc młody kierowca pewnie tez. Piszę ten wpis żebyśmy nawzajem sobie pomagali, ostatnio zabrakło mi paliwa 3km od domu, nie miał kto przyjechać, zatrzymał się chłopak z okolicznej wioski, zaoferował że pojedzie do domu po hak i linę, jak się okazało hak nie pasował, więc zadecydował że pojedzie na stację ok 5km i kupimy ropy trochę. Wlałem i dopiero plakiem popsikal i odpalił. Nie chciał ani grosza, teraz ja pomogłem młodemu kierowcy który dostarczał towar do Dino, pomagajmy sobie bo dobro wraca, pomożesz Ty a za jakiś czas ktoś pomoże Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Zdjęcie zapożyczone, w tym przypadku rów był mniejszy, ciagnik był skierowany do przodu, próbowaliśmy do tyłu, udało się do przodu "na bujanego" zgraliśmy się i poszedł ;)

#tir #transport #rolnictwo #zima #radom
mateusz-zahorski - Mirki właśnie wyciągnąłem z pola 16-sto tonowego tira moim Belarus...

źródło: comment_EQ2H6s6PrQmMGmUK320is5RGrcW6e6dP.jpg

Pobierz
  • 23
@mateusz-zahorski: Kilka miesięcy temu dojechałem zestawem do wiaduktu który okazał się być za niski. Musiałem zawracać wykorzystując boczną wąską drogę. Omijało mnie mnóstwo osobówek uniemożliwiając cofanie. Zatrzymał się jeden chłopak który wstrzymał mi ruch i machał do lusterka ułatwiając manewr. Później jeszcze wyprowadził mnie swoim samochodem z wiosek na odpowiednią drogę przez jakieś 10km.
@przemax: Nie było wcześniej co najmniej kilku znaków o wysokości wiaduktu? Codziennie mijam jeden z niższych w okolicy i co kilka dni jakiś "kierowca" ciężarówki próbuje się przecisnąć na centymetry bo może się uda, a jak się nie uda to blokuje taki ruch na 10-15min co powoduje duży korek na krajówce...