Wpis z mikrobloga

@mamanert: a gdybyś ty dowiedziała się na 3 spotkaniu, że on chce całe życie pracować na kasie w żabce, bo mu to odpowiada to tez bys kontynuowała znajomość? Przecież tyle się ostatnio mówi, że każdy może mieć wymagania jakie tylko chce (nawet te najbardziej absurdalne) i nikomu nic do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mamanert: Gdyby przeszkadzało mu, że masz blond włosy zamiast brązowych, to chciałabyś, aby zakazano wychodzenia na ulice szatynkom? Każdy ma swoje wymagania, "de gustibus non est disputandum". Religia nie ma tutaj nic do rzeczy w kwestii większej, niż typowe upodobania.
  • Odpowiedz
@mamanert: ja spotykalem się z dziewczyną też katoliczką i w sumie dlatego pszestalem bo jak zaczynala mi #!$%@? że jezus mnie kocha i nie pòjde z nią do nieba jak nie zaczne chodzic do kościoła i wszystko po slubie to ucieklem xd
  • Odpowiedz
@mamanert: chciałabyś być z katolikiem? Przecież to jak z arabskim księciem, na razie całowanie po rączkach i kwiaty, a później do garów i nie miej kolegów. xD
  • Odpowiedz
@mamanert: Chcesz zakazać jakiejś religii tylko dlatego, że Ci znajomość nie wyszła? No tolerancja jak ch*j. Ciesz się, że żyjesz w kraju, w którym są właściwie tylko dwie liczące się grupy religijne (katolicyzm i ateizm). W USA, Indiach a nawet w Niemczech już jest tego więcej i trudniej trafić na "swojego".
  • Odpowiedz
@mamanert: Nie dziwię mu się jakoś bardzo, jeśli jest mocno wierzący. W Polsce nie brakuje kobiet katoliczek, a jeśli to dla niego ważna sprawa to czemu ma nie dokonywać selekcji na tej podstawie.
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu: xD w tym kraju 90 procent jest niby katolików i jakos nie wydaje mi się że akurat te 10 procent się puszcza. Co więcej katoliczki są nauczony hipokryzji i dużo nie ma kręgosłupa moralnego bo przecież się wyspowiada i cyk restart grzesznika
  • Odpowiedz
@mamanert: to ja znowu mam na odwrot, jak slysze ze różowa jest wierząca to dziekuje dowidzenia. Zawsze, ale to zawsze z katoliczkami mialem #!$%@? i ten ich ulubiony argument "bo Bóg tak chciał". Jedna byla w moim top liscie #!$%@? - spotykamy sie 3 miesiace, seksy, pocalunki, przytulaski wszystko ogólnie super. Byl tylko jeden szkopul, w mlodym wieku wziela slub + koscielny (facet ja zdradzil, dostala rozwod - ale koscielnego
  • Odpowiedz