Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam straszny mindfuck w głowie. Poznałem kiedyś dziewczynę(25l) przez znajomych, ot tak raz kiedyś widzieliśmy się na imprezie, ale nie o tym. Studiowała, skończyła, skończyło się stypendium, obroniła magistra, przywykła do życia za 3000zł miesięcznie, bez stypendium zostało jej tylko 2200zł.
Ostatnio na imprezie mi się do czegoś przyznała. Jak dorabia resztę? No właśnie, dupą. Znalazła sobie sponsora, niby "nic powaznego i to tylko pieniądze" ale przepotwornie się nią brzydzę.
Wciągnęła w to również swoje wspólokatorki (20l i 23l), niby mądre dziewczyny, studiujące medycynę/prawo, ale kręgosłup moralny zrobiony z rozmokłego kartonu. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, nie wiem czy powinienem o tej znajomej powiedzieć naszym wspólnym znajomym. Moralność mnie trochę kłuje, a z #!$%@? się nie chcę zadawać bo mnie żona zabije ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 40
OP: @malutka_Asienka: W budżecie domowym mamy prawie 25k miesięcznie, na czysto, nie jest to kwestia finansów a moralności

@methanex: Wychowaliśmy się w takiej kulturze a nie innej, nie pamiętam by w mojej okolicy była powszechna akceptacja #!$%@?, kolega z podlasia?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: akado}
OP: @chilling: Moje działania mają na celu ochronienie paru chłopa przez związaniu się ze złą babą. Gdzie stoi granica? Dupa za kasę? Zdradzę bo nikt się nie dowie? Pomiatanie partnerem bo mam z nim dziecko? W życiu przede wszystkim trzeba siebie szanować, bo inaczej ciebie nikt nie będzie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: akado}
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem twojej konsternacji. To w 100% normalne zachowanie, rzeczywistość działa tak od wieków. Za parę lat, jak jej dupa zwiotczeje, znajdzie sobie betabankomat. Na przykład wykopka, który właśnie "wyszedł z przegrywu". I będzie żyła nadal łatwo i przyjemnie, a jak jeszcze zrobi dziecko, to leveluje do szacownej matrony, osoby uważanej za moralną wyrocznię i sól tej ziemi.
ochronienie paru chłopa przez związaniu się ze złą babą


@AnonimoweMirkoWyznania: kilku chłopa jednocześnie chce jedną babę? Widocznie jej sława ją wyprzedza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do moralności, myślę, że przede wszystkim powinieneś zająć się swoją. Jeśli jakiś Twój przyjaciel chce się z nią związać, moim zdaniem, powinieneś mu powiedzieć, ale jeśli on mimo wszystko będzie chciał z nią być to wówczas nie #!$%@? się i
OP: Nie przekonuje mnie taka argumentacja, jak dla mnie nic nie usprawiedliwia #!$%@?.
Umówiłem się na piwo z Grzechem, Grzechu to chłopak do rany przytul, z tym że ma za długi język i ma setki znajomych na mieście.
I niech się dzieje co chce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}
obroniła magistra, przywykła do życia za 3000zł miesięcznie, bez stypendium zostało jej tylko 2200zł.

@AnonimoweMirkoWyznania: jak osoba dorosła bez zobowiązań finansowych nie potrafi "przeżyć" z miesiąca na miesiąc to jest to ciężka bieda umysłowa, nic więcej i nikt normalny w związek z taką kretynką się nie wpakuje bo bardzo szybko wykryje, że ma do czynienia z iidotką. Współlokatorki też pewnie mentalnie podobne. Motyw z Grzechem dobry, takie #!$%@? trzeba tępić.