Wpis z mikrobloga

  • 4635
#zakazhandlu

Prawilnie przypominam, że ten kto popiera ten zakaz ma coś z nie tak z łbem.
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Need true, pracowałem 4 ostatnie dni po 12 h, 9-21 i jakoś nie myślałem w ogóle o robieniu zakupów, a jak zrobiłem to wszystkie niezbędne.
Przed chwilą stwierdziłem że mam ochotę na prażynki.
Ni #!$%@? nie kupię.
  • Odpowiedz
Niedziela, lato, upał, gadasz z kumplami i nagle stwierdzacie, że zrobicie sobie grilla... i jeździcie godzinę po mieście w poszukiwaniu sklepu żeby kupić mięso, piwo i brykiet, do tego płacąc znacznie więcej niż w markecie.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: to by siedział dniami i nocami na wykopie
@padamczyk: popatrz, wróciłem przed chwila ze spaceru. Spośród 6 mijanych zabek wszystkie były otwarte + jeden groszek
@berti: to przejdź się kawałek dalej. Dotlenisz się. Na dobre ci to wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wysuszony: mój sąsiad oprócz dobrze prosperujących firm to zawsze próbuje na wszystkim zarobić i ma od wielu lat sklep tylko, że teraz w każdą niedzielę pracują w nim TRZY CÓRKI xD

Biorąc pod uwagę, że biedrony i lidle pozamykane to oni jeszcze więcej zarobią, a to widać po ruchu.

Więc tak Ci tylko napisałem, że są ludzie którym to wyszło na dobre.
  • Odpowiedz
@berti: dokładnie, nie wiem, skąd ten kit o otwartych Żabkach, bo zrobiłem 8km spacer po Wrocławiu i widziałem 1 otwarty monopolowy, 1 piekarnio-cukiernię, gdzie od 10:00 nie było pieczywa, 1 cukiernię i 1 Żabkę. No po prostu obfitość taka, że ja #!$%@?ę. Chcesz sobie zrobić jakiś fajny obiad? Żryj gównoprodukty z Żabki 2,5km od domu.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że biedrony i lidle pozamykane to oni jeszcze więcej zarobią, a to widać po ruchu.


@MroczneKoszmaryTucznika:

Ciekawi mnie jakie będą kolejki w małych sklepach jak ruszy piłkarska B-Klasa, bo jak wiadomo "nie ma futbolu bez alkoholu", a wcześniej zakupione piwo i wóda, które miały starczyć na cały mecz, a nie dotrwały nawet do końca I połowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DroMak: Mnóstwo ludzi. Możesz ich uważać za nienormalnych, głupich, czy cokolwiek sobie wymyślisz, ale nie zmienisz faktów, że tych ludzi jest masa, przynajmniej była do tej pory.
  • Odpowiedz
@DroMak: Ogólnie to próbowałam wczoraj zrobić zakupy w Lidlu, ale ze względu na zapchany parking (i mam tu na myśli cały parking, a nie tylko miejsca parkingowe) ciężko było mi tam w ogóle dojechać. Nawet nie chce myśleć o wygodzie robienia zakupów przeciskając się między kolejkami. Więc nie, nie mogłam wczoraj zrobić zakupów w moim ulubionym sklepie :)
Trochę to niefajne.

A mój przypadek jest o tyle super, że mam
  • Odpowiedz