Wpis z mikrobloga

@Mrboo: Nic nie trzeba dokupywać.
Ja sobie radze bez żadnych dodatków
Dedykowany grip jest spoko. Jak chcesz dbać o konsole to faktycznie etui i szkło na ekran. No i ewentualnie ten drugi pad jak chcesz jakieś multi ogarniać czy cuś
a tak to nic nie trzeba. Konsola i zelda mariany i moze coś jeszcze co ci sie podoba
@goomba-pl mało ładowarek od telefonu daje radę ładować pstryka, śmiem twierdzić, że na palcach jednej ręki możesz policzyć te które dają radę to zrobić w rozsądnym tempie.
@Mrboo: ja kupilem tylko gry, szkło, powerbank i etui. Mam też nakładki na analogi takie antypoślizgowe i są spoko, oraz silikonowy cover na konsole i joycon tych ostatnich nie polecam. Tych coverów nie polecam. Aa i mam też kierownice do Mario kart są spoko jak za cenę 20zl od chinola.
@Mrboo: szkło jest fajną opcją na początek, niby nie będziesz rzucał konsolą czy trzymał w kieszeni razem z kluczami ale fajnie jednak ten ekran dodatkowo pochronić. Warto też dorwać jakiś pro-controller.
@Mrboo: konsola, gry, pro controller i etui
opcjonalnie dobry powerbank, jeśli planujesz grać długo poza domem
na ekran nic nie przyklejałem, nie czuję takiej potrzeby ;)
@Mrboo: Ja kupiłem konsole, dwie gry + jedną cyfrowo zaraz po :P i szkiełko mi kolega nakleił za darmo. Powiem ci do szczęścia brakuje mi etui. Oryginalne są fajne, tanie. Ale jakoś dizejnersko mi nie odpowiadają za bardzo. Widzę że polecają ci pro controllera. Ale ja bym się wstrzymał - mi się gra super na joyconach włożonych w tę przelotkę pada który jest w zestawie. Do tego możesz dokupić ładowarkę, switch