Wpis z mikrobloga

Różowe możecie mnie wykreślić z listy #pdk
Czy to cokolwiek zmienilo? Absolutnie nic, duzo wiecej dal mi fakt znalezienia osoby, ktora mnie akceptuje, takze rady o pierwszym razie z roksa u mnie by sie nie sprawdzily, pewnie tylko poglebily uczucie pustki. Takze jesli jakis Mirek sie waha to niech sie jeszcze zastanowi.
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu: jaki 17lvl? No kiedys mialem ale co z tego? Tez miales i spedzilismy go pewnie podobnie. Musisz zachciec zmian i zaczac je od siebie, przede wszystkim zmienic sposob myslenia. Jesli czujesz ze sam nie dasz rady to dobry psycholog. Walcz o swoje zycie bo masz je jedno. Trzymam kciuki
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Ale czy ty nie rozumiesz, że to że żadna do ciebie nie podchodzi, z tobą nie gada nie oznacza, że się na ciebie uwzięła, ale to, że ma na ciebie wywalone tak samo jak ty masz wywalone na wszystkich innych randomowych ludzi?
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: To, że jesteś całe życie sam może być faktem.

Ale popełniłeś maleńki błąd w rozumowaniu.
To, że jesteś całe życie sam może wynikać z tego, że żadna cię nie chciała(zakładając, że jest to prawda), ale nie musi, więc sam fakt możliwości istnienia takiej relacji nie jest warunkiem wystarczającym do tego, by stwierdzić, że żadna cię nie chce.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Nie wiem tego i ty też tego nie wiesz. Możliwości jest wiele.
Ja bym stawiał na to, że masz za mało okazji do tego, by poznać jakiegoś różowego, ale też nie jestem w stanie stwierdzić, czy twoja samotność wynika właśnie z tego. Ponadto może ona wynikać z wielu czynników, a ta mała ilość okazji może być tylko jednym z nich.

Potencjalnych czynników, o których myślę jest dużo więcej, ale
  • Odpowiedz