Wpis z mikrobloga

Różowe możecie mnie wykreślić z listy #pdk
Czy to cokolwiek zmienilo? Absolutnie nic, duzo wiecej dal mi fakt znalezienia osoby, ktora mnie akceptuje, takze rady o pierwszym razie z roksa u mnie by sie nie sprawdzily, pewnie tylko poglebily uczucie pustki. Takze jesli jakis Mirek sie waha to niech sie jeszcze zastanowi.
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HolyToiletPaper: moj stan psychiczny, uwierzylen w siebie i to ze zycie nie musi byc tak #!$%@? jak do tej pory, zbudowalisny blizsza relacje i wiem, ze mam kogos z kim mam szanse na bycie szczesliwym. W sumie moja zmiana zaczela sie gdzies z rok temu, jak zaczalem nad soba pracowac, ale teraz widze ze jakies efekty to przynioslo
  • Odpowiedz
@Go_Ha: życze Ci jak najlepiej, ale budowanie swojego ja na fundamencie innej osoby może się skończyć katastrofą. kochajcie się, ale musisz rozwijać swoją osobę samodzielnie, tak żebyś był szczęśliwy sam ze sobą, a niech Twoja połówka będzie wsparciem i motywatorem.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: jak znajdziesz kogos, kto Cie zainteresuje i kto bedzie zainteresowany Toba to nie bedziesz uwazal zaproszenia na piwo/kawe i rozmowe za pajacowanie. Czego Ci z calego serca zycze.

P.s. Tak, ja tez myslalem ze to sie nigdy nie stanie i to niemozliwe.
  • Odpowiedz