Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jest bordo, nowy profil, planszówki dzisiaj zaliczone.

Czas na nocne refleksje.

W ostatnim czasie spotkałem się z opiniami że człowiek czuje się jak gówno po zrobieniu sobie przerwy, że powinienem jak najszybciej skończyć palić całkowicie bo życie straci barwy - gówno prawda, wszystko siedzi w głowie. Jeśli dajesz się kontrolować używce to przegrałeś i równie dobrze negatywnie mogłby na ciebie wpływać jakikolwiek inny nawyk.

"Wystarczy" pokonać tą niechęć. Jest to może i trudne ale z czasem staje się bardzo proste, ciesz się życiem bo nikt inny za Ciebie tego nie zrobi :)

#wykopjointclub
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dorokai: Też nie rozumiem czegoś takiego, to jest używka która ma potęgować odbierane bodźce z medytacji lub filmu czy innego typu rozrywki.

Palenie dla samego palenia straciła dla mnie sens po tygodniu takiego palenia. Stare czasy szkolne gdzie z kumplem na blauce szliśmy do garażu i... W sumie tylko palilismy. To było denne i po tygodniu stwierdziłem że nie ma sensu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: właśnie dziwi mnie jak załapałem bordo, już miesiąc temu byłem blisko ale odpuściłem sobie wykopa na kilka dni bo nie chciałem zostać bordo, tutaj przyszło nagle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wychodzi na to, że aby dostać bordo nie trzeba wcale dodawać znalezisk. Możliwe że przez to że głównie siedzę w wykopalisku a nie na stronie głównej, mój ranking skoczył.

Przecież nie dawno zmieniłeś konto i teraz