Wpis z mikrobloga

@Kubaa001: Pytanie czy potrzebujesz 3A? Bo jeżeli do 2A w oplocie, to osobiście mogę polecić 2 marki w lepszych cenach, które przetestowałem na LG G4 - Suntaiho i Cafele, z czego Suntaiho od pół roku dzień w dzień jest używany.
@Kubaa001: Wg producenta do 2.4A, QuickCharge też podejdzie, bo 9-12V zniesie. Ja osobiście mogę powiedzieć tyle, że LG G4 (i trochę innego sprzętu) na oryginalnej ładowarce (bez QC, 5V i prąd 1.8A) działa bardzo dobrze, czas ładowania porównywalny co na oryginalnym kablu, po pół roku wtyczka nadal nie jest wypracowana i dość sztywno się trzyma, czasami nawet po parę razy dziennie coś podpinam i odpinam.
@Kubaa001: Poza tym teraz mają jakieś promo, więc możesz kupić za 2$ kabel o długości 2m, więc nawet jak się nie sprawdzi, to niewiele tracisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i ja dostałem rzep *gratis*. XD
@Kubaa001 mam dwa poprzednie modele tych kabli, ampcore i zwykle w oplocie materiałowym.

Polecam z całego serca.

Jak dotąd najlepsze jakich używałem, jeden z nich działa ok. 3lata codziennego używania w trudnych warunkach i dalej działa z dobrymi parametrami. (Usb type c)