Wpis z mikrobloga

#bloodborne jest łatwy xD po kilku podejściach przekonałem sie do stylu gry i większość bossów z fabuły pokonałem za pierwszym lub drugim podejściem. Myśle ze wbije platyne jak posiedzę kilkanaście godzin dłużej #ps4
  • 21
@Hycek111 jak platyna to się szykuj na lochy. Tam jest gorzej. Przeważnie ten gdzie masz tylko połowę paska życia. Jeden shot bossa i musisz pić albo pada niezywy. Powodzenia. Platyna rok temu( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hycek111: też myślałem że jest łatwy, bo z romem i wszystkim przed nim mi dobrze poszło, a teraz drugi raz jestem w unseen village i już nie jest tak różowo, chyba zapomniałem, jak się gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@113_robie da się jak się grało tyle co ja xD wiele godzin. Poza tym potem jest coraz łatwiej, nabiera w prawy i zaczyna ci być bardziej szkoda tracić tetnienia. Aaa jeszcze tylko xx do następnego levelu to pójdę kawałek dalej. Potem znowu, w lochach i w lofcie mego są fajne miejsca gdzie 100k to jedno przejście. No to szkoda nie podnieść trochę lvl nie? ))¯_(ツ)_/¯
@jombl: no, dopóki się ich nie pokona, to strasznie silne te ziomki są i jeszcze ciągle ci się respią. ja po fiolki zawsze wracam do oryginalnego yharnam, biegam z centralnej lampy do tych dwóch grubasów przy windzie, przez dom ciemny, wilkołaki, kanały i świnkę i wracam z grobowca oedona do snu tropiciela. wpada za to gdzieś 5k tętnień, więc kupuję za nie dodatkowe fiolki. i znowu lecę xD

tak latałem jak
@113_robie każda broń do 10+ możesz podnieść. W lochach są chyba te potrzebne kamienie. I ostatni kamień to gdzieś pod koniec był chyba. Runy masz włożone? Kamienie w broń?
@Ozdoba: tak, wiem, wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko mam powkładane, po prostu muszę pozbierać kilka, na razie dopiero zacząłem unseen village i mam 2, dobiegłem tam do drugiej lampy i zabiłem hunterów w tej dużej sali

będę musiał jeszcze porobić te lochy pthumerów po jakieś lepsze kamyki do broni
@113_robie to powodzonka. Pamiętaj fajne miejsce do farmie i to Loft Mergo Podstawa chyba. Tam robiłam biegi i tam sporo kasy wypadało na lvlowanie( ͡º ͜ʖ͡º) chyba kiedyś pod tagiem pisalam( ͡° ͜ʖ ͡°)