Wpis z mikrobloga

Chciałbym aby został pociągnięty do odpowiedzialności, by na przyszłość on i nie tylko wiedział, że za czyny i słowa w internecie można odpowiedzieć. Z reguły staram się nie przyczepiać ludziom metek, ale w tym przypadku jest to niemożliwe, ta łatka zostanie przy nim na zawsze. Byłbym dodatkowo spełniony gdyby ten osobnik zniknął z sieci.
On nie jest przystosowany do społeczeństwa. Popatrzcie się na DanielaMagicala, jego matka jest jaka jest, on nie miał wyboru na to gdzie się urodzi i wychowa, natomiast wyszedł z tego (jasna sprawa, święty nie jest, #!$%@? patologię, wysługuje się matką na pieniądze etc.) ale nie krzywdzi ludzi. Robiąc streama w mieszkaniu samemu, po prostu grał w gre.
A Gural? Siedzi sam a jest po prostu toksyczny.
Zresztą to jakieś dwa rodzaje patologii o ile można tak powiedzieć. (Mieszam tu Magicala bo sporo postów widziałem o tym, że przecież jest więcej patoli poza Guralem i czemu akurat on)
Gural ma typowe skłonności osoby, która była gnębiona w dzieciństwie i chce pokazać wyższość.
Każdy by pod presją siły internetu dla własnego spokoju przeprosił, co zrobił właśnie ten osobnik.
Czemu nie zrobił tego wczoraj, przedwczoraj? Miał parę dni na przemyślenie zachowania.
Takich jak on powinno się utylizować lub wysyłać do Choroszczy #kononowicz
Mam nadzieję, że Sylwester rzeczywiście przyczyni się do zamknięcia jego kanału chociażby.
#gural #patostreamy #wardega #rafonix #adrianpolak #polskiyoutube
  • 5
  • Odpowiedz
Jedna rzecz która mi nie pasuje , czemu te wszystkie shoty są sprzed X czasu , a wychodzą dopiero teraz, tak jakby to ,że obraził wykop to co poniektórzy wiedzący o tym trzymali to w tajemnicy na czarną godzinę. To wszystko co mi nie pasuje w tej całej dramie .Dla mnie to on mógłby już dawno nie istnieć , przynajmniej oszczędził by sobie tego całego gówna. Zresztą patrząc na niego chyba nie
  • Odpowiedz