Wpis z mikrobloga

Jest to mój ostatni wpis już jezeli chodzi o dzisiejszy wieczór i zarazem mysle ze ktos wyzej z wykopu co juz troche tu jest moglby sie tym zajac proponowałbym by gural wszystkie swoje zarobione pieniadze oddał dla rodziców poszkodowanych dzieci oraz dla osób którym życzył smierci wedlug mnie jest to jedyne racjonalne wytlumaczenie tej sytuacji i jakakolwiek szansa naprawienia czegokolwiek :) Panie G jezeli czytasz wykop przepraszam nieraz nie wystarczy niech pan wczuje sie w role Ojca ktory w internecie natrafia na filmik gdzie jego ukochana córka oczko w głowie jest namawiana przez Pana do takich rzeczy to jest po prostu cos strasznego i zadne pieniadze tego nie naprawia ale mysle ze w calej tej sytuacji jedyne co uwazam za sluszne to powinien pan oddać wszystkie pieniadze z zarobionych streamow wlasnie dla tych osob ktore tak bardzo pan skrzywdzil i jednoczesnie zostawil slad na psychice do konca zycia bo podejrzewam ze ta dziewczynka w szkole nie ma latwego zycia poniekad przez pana,oczywiscie niech pan sobie zostawi z 3000 na mieszkanie i jedzenie i poszuka normalnej pracy badz jezeli ktos bd pana chcial ogladac a podejrzewam ze nadal w spokoju na fifie mialby pan te 2000 dzieci na live wysylajace 3zl z telefonow rodziców,wiec zawsze jakas szansa jest a na pewno wiele osob by poniekad panu wybaczylo np w sytuacji gdy wszystkie pieniadze trafiłyby to pokrzywdzonych ja osobiscie jak i mysle wielu kolegów z wykopu byłoby w stanie odpuścić panu wiele rzeczy. Pozdrawiam.
#danielmagical
#gural
#boxdel
#rafonix
#patostreamy
  • 3