Wpis z mikrobloga

Zbieralem sie dosyc dlugo ale dzis podjalem decyzje. 50% moich BTC sprzedane ze srednim zyskiem 800%.
Czesc kasy przewale a czesc pojdzie na odkupienie jak cena poleci jeszcze nizej (a na to sie zanosi). Jezeli nie poleci w dol to zostaje mi jeszcze 50% na pocieszenie. Teraz pytanie z mojej strony, jak wyglada trzymanie tethera prywatnie? Jest cos takiego jak bezpieczny wallet dla tethera? Nie usmiecha mi sie trzymanie takiej kasy na gieldzie a wyplacic chcialbym dopiero w kwietniu z poczatkiem nowego roku finansowego w UK.

#bitcoin
  • 29
@pawlo74: $20k to byla swietna cena. Z tym, ze ja wchodzilem w btc z mysla hodlowania przez przynajmniej 5 lat. Jako, ze potwierdzony trend spadkowy i to pewnie na dlugo, lepsza opcja jak dla mnie jest sprzedaz i odkupienie niz wieczny hodl. Do tego bede mial przynajmniej motywacje, zeby zrobic dach i kuchnie w tym roku :)
Z tym, ze ja wchodzilem w btc z mysla hodlowania przez przynajmniej 5 lat


@miguelsanchez666: o kurna czyli jesteś jednym z tych co pisali od chyba roku że kupują i hodl na 5 lat i niech sie dzieje co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiedziałem że tylko tak piszą i wyprzedadzą się jak zacznie spadać, przynajmniej się przyznałeś