Wpis z mikrobloga

Zbieralem sie dosyc dlugo ale dzis podjalem decyzje. 50% moich BTC sprzedane ze srednim zyskiem 800%.
Czesc kasy przewale a czesc pojdzie na odkupienie jak cena poleci jeszcze nizej (a na to sie zanosi). Jezeli nie poleci w dol to zostaje mi jeszcze 50% na pocieszenie. Teraz pytanie z mojej strony, jak wyglada trzymanie tethera prywatnie? Jest cos takiego jak bezpieczny wallet dla tethera? Nie usmiecha mi sie trzymanie takiej kasy na gieldzie a wyplacic chcialbym dopiero w kwietniu z poczatkiem nowego roku finansowego w UK.

#bitcoin
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miguelsanchez666: miałem tylko chwilę żeby poszukać bo też się zastanawiałem, znalazłem coś że usdt to token na blockchainie Omni i Jak zalozysz konto na omniwallet.org to tam będziesz mógł trzymać usdt. Muszę to jeszcze sprawdzić bo może źle zrozumiałem.

Btw niezły burdel jest na tym tagu, 22 odpowiedzi i zadna nie na temat.
@OddychajSwiadomie: możesz coś więcej o tej dziurze? Chętnie poczytam
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: sprzedałeś teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja już wolałbym trzymać, zależy ile zarobiłeś, jak 200 tys. lub więcej to załóż sobie spółkę celową w raju podatkowym, bo w UK macie #!$%@? 45% podatku jeżeli dobrze pamiętam
  • Odpowiedz