Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, mam problem z chipsami z biedronki. Znalazłem w nich jakiś czarną rzecz tak jakby spalona, bez wonna i krucha. Znalazłem ją dopiero na dnie paczki. Wysłałem do biedronki wiadomość na ich fb. Odpisali żeby wysłać im na email szczegóły o produkcie typu numer partii itd. Jest jakiś sens wysyłać, bo nie wiem czy po prostu nie zamiotą tego pod dywan. Miał ktoś podobną sytuacje i czy mam się bać o zdrowie? Zdjęcie zawartości paczki macie na dole.

Taką wiadomość dostałem.

Witamy! Pawle, dziękujemy za wiadomość. Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów dotyczący produktów dostępnych w sklepach sieci Biedronka jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany. Serdecznie przepraszamy z powodu zaistniałej sytuacji. Jednocześnie prosimy o przesłanie na adres bok@biedronka.eu szczegółów dotyczących produktu, tj.:


daty zakupu produktu,

daty przydatności do spożycia/ użycia,

numeru partii,

kodu kreskowego z opakowania,

producenta wadliwego produktu,

adresu sklepu, w którym towar był kupiony,

zdjęcia wady oraz paragonu (nie jest on wymagany, ale ułatwia weryfikację).


Prosimy także o:

1. podanie numeru telefonu kontaktowego i adresu e-mail,

2. wyrażenie zgody na ewentualny bezpośredni kontakt z Tobą ze strony BOK, w celu wyjaśnienia zdarzenia, które Cię spotkało.

Przypominamy także, iż istnieje możliwość reklamowania towaru w każdym sklepie sieci Biedronka.


#jedzenie #chipsy
#biedronka
cywilll - Witajcie Mirki, mam problem z chipsami z biedronki. Znalazłem w nich jakiś ...

źródło: comment_3PKTYJ5sFv5bv3qUFzWwi9XmbzMmUCro.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@cywilll: Olej, jeśli szanujesz swój czas. Pewnie coś się tam przypaliło na maszynie i dostałeś zbite zjarane chrupki, czy coś xd Jak wyślesz, to pewnie odpiszą Ci, że bardzo przepraszają itp (kopiuj wklej szablon), ewentualnie zadzwoni jakiś student z bok i powie jak mu bardzo przykro xD Ale w sumie z ciekawosci moglbys wyslac, ciekawe co by napisali
  • Odpowiedz