Wpis z mikrobloga

Zawsze bawi zachowanie atencjuszek po dodaniu przez nie #pokazmorde
Zawsze standardowy tekst 'nocna, to moze nikt nie zauwazy, hihi'. No tak. To po cholere w ogole wrzucasz? Wheres logic? Ja wiem, wiem. Opis musi jakis byc. Taki tekscik niewinny, kobiecy. No ale jednak jest bez sensowny
A pozniej leca komentarze. Mirki to wiadomo - szczere opinie, jak jest ladna, to leci cos ala 'szarpalbym jak Puszek puszke wieprzowiny'. Ale najlepsza jest sama opka:
'aj tam, paskuna jestem i tak, hueh hueh'
'myslalam, ze nikt nawet nie zwroci uwagi'
'to wyjatkowo takie zdjecie wyszlo'
Sztuczna skromnosc, a tak naprawde #igrzyskaatencjuszek leca motzno. Czerwienia sie przed monitorem czytajac mase komentarzy jakie to one sa pikne. Nie zdziwilbym sie gdyby sie masturbowaly. No a ego rooooosnie...

#logikarozowychpaskow #igrzyskaatencjuszek #gownowpis
  • 19
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: ale wiesz, że to świadczy źle tylko o męskiej części tej społeczności?

Był niedawny artykuł wrzucany pod #unknownews
"jak ludzie reagują na zdjęcie przeciętnej kobiety, atrakcyjnej kobiety, faceta i kota na czacie?"
https://www.kapwing.com/blog/why-i-dont-use-my-real-photo/

Czyli co? Jeśli jesteś kobietą to nie masz prawa wrzucać swojego zdjęcia do sieci i oczekiwać, że nie zostaniesz przez podludzi obrażany?
sing - @SgtPepper1942: ale wiesz, że to świadczy źle tylko o męskiej części tej społe...

źródło: comment_XHUnK6k7lwKeXK9r0vdI8EQUbSXKUXvw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz