Wpis z mikrobloga

Jest tyle dobrych polskich sędzin to ciągną za uszy do góry A-klasową pomyłkę, z tego co sie dowiadywałem to od cholery jest na nią skarg ze strony klubów, ani to ładne, ani zdolne, ani wygadane, nie rozumiem tego fenomenu. Sam byłem sędzią i wiem aż za dobrze jak to od wewnątrz wygląda. Kobiet w sędziowaniu jest mało, a ich ścieżka kariery jest bajecznie prosta. Kobieta po 3 latach sędziowania i jeśli się
@kierunkowskaz: coś w tym jest, całe to środowisko medialno-sportowe młodych, zdolnych dziennikarzy dzieli się na połowę zachłyśniętych warszawką i połowę zazdroszczących im pewności siebie prawiczków. weszło fm było dobrym przykładem - już pierwszej nocy stażyści Stanowskiego musieli coś #!$%@?ć (wydzwanianie po nocy do piłkarzy, bo MOŻEMY HIHI), no bo przecież jesteśmy tacy fajni, w weszło mamy audycję! turbokozaki i ekstraklasy to wiadomo już inna para kaloszy, ale kierunek obrany wygląda bardziej
@tajnerXamv: to chyba dobrze, że siedzi nisko, bo to znaczy, że właśnie nie ciągną jej za uszy. jest medialna, to jej zaleta i pewnie zostanie to wykorzystane przez produkt jakim jest PZPN czy Ekstraklasa.
nie wiem czy kobiety sędziujące facetom idą tą samą drogą co faceci, ale o klasyfikowaniu sędziów-mężczyzn powiedziano już wszystko i jest praktycznie niemożliwe wybić się z niskich lig, jeśli nie jesteś pupilkiem leśnych dziadów. pod tym względem
@appylan: nie przystoi takiemu znanemu użytkownikowi mikrobloga pod tagiem #pilkanozna wrzucać żenujący dla wszystkich materiał futbolopodobny z oświadczeniem, że jest to materiał żenujący, raz że wygląda to jak robienie z innych użytkowników mikrobloga oraz obserwatorów debili, dwa - naśmiewanie się z kobiety że nie umie kopnąć piłki (co też każdy powszechnie wie) to poziom żartu dość niski, a i jako mężczyzna to sytuacja niezręczna, trzy - zorientowanie się że telewizja puszcza
@appylan: Przed odcinkiem strasznie byłem nahajpowany na jej występ w Turbo Kozaku, obejrzałem pierwszego karnego, mówię pewnie se jaja robi jak to babka XD, ale jednak to nie były jaja, to była po prostu żenada, zajmuje się piłką nożną i nie potrafi prosto kopnąć piłki, zabiera się do tego jak KAŻDA dziewczyna na wf jak ma kopnąć piłkę, no cóż zostało tylko rozłożyć ręce i zapomnieć o tym ¯\_(ツ)_/¯
@tajnerXamv: Jestem z Krakowa, sędziowałem, mam paru znajomych - z tego co opowiadają, to ta laska to dramat, a ciągną ją za uszy, bo się zrobiła sławna. Ma mega parcie na szkoło, do tego trochę znajomości i mamy gotowy przepis na tragedię... A cierpią na tym inne dziewczyny, których w Krakowie trochę jest, ale nie są "celebrytkami", to mają trudniej.

Inna sprawa jest taka, że tak jak piszesz - dziewczyny mają