Wpis z mikrobloga

#dontstarve #dontstarvetogether
cos wiadomo o jakichs moze nowych aktualizacjach do DST? z takich rzeczy ktorych jeszcze nie zrobilam to zostalo chyba tylko zabicie Grzybuchy, ktora i tak jest na razie poza moim zasiegiem, bo w dwie osoby nie wyobrazam sobie jej zatluc :D i pomalu koncza mi sie pomysly co moglabym jeszcze zrobic. Mam duza zbrojownie, tartak, zagrody dla koalofantow, tych zwierzaczkow co sianko wypuszczaja, dla krolikow i swin ktore regularnie walcza z pajakami (farma pajeczyn i gruczolow :D), marmurowy las, zwykly las a na borsukoniedziwiedzia to juz sama chodze :D a no i mam mase figur wargow rozsianych dookola obozu

Myslalam zeby zrobic cos a'la igrzyska smierci, tj. wlaczam PvP. wpuszczam do swojego obozu randomowych graczy, niech biora tyle ile uda im sie uniesc i wypad, czekam 10dni i zaczynam polowanie na nich xD
  • 6
@sdadasdsd: tego ancient fuelweavera w sumie nie tluklam, spawnuje go tylko na powierzchni zeby miec swiecace bulwy :D na smierc o nim zapomnialam, dzieki! Mrowkolew to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a muchosmoka tez juz raz zatluklam i orzymierzam sie do kolejnego polowania
@MangoZjem: co prawda nie grałem już dawno w DST, ale z muchosmokiem była taka historia, że wraz z bratem regularnie go tłukliśmy i to było fajnym wyzwaniem (dość napałowo: mur do odgrodzenia się od lawarw, ubranie zbroi i tankowanie go nie patrząc na obrażenia własne, leczenie się gdy leci nabrać lawy itd). Ale coś w okolicach Nowych Rządów ta taktyka się zepsuła, tzn pod koniec hp muchosmok się wkurzał nabierał ognistego
@sdadasdsd: do muchosmoka zapraszalam kolege do gry, w sumie bez jakiejs konkretnej taktyki, po prostu mnostwo marmurowych zbroi i helmow bitewnych w okolicy, kilka amuletow wskrzeszenia i lodowka z suszonym miechem, zeby sie szybko podleczyc. no i kilka dzidek rzecz jasna i dalo rade go zalatwic bez wiekszego problemu :-)