Wpis z mikrobloga

D 26 Szczecin

Zgłoszenie nr 239 z dnia 2018-03-12 21:20:43

Imię: D
Wiek: 26
Miejscowość: Szczecin
Kim jestem?
Przede wszystkim to studiuję. Druga sprawa, to właśnie zmieniam pracę. Po kilku latach życiowego nieogarnięcia wróciłem na właściwe tory.
Duszą towarzystwa nie jestem - zamkniętym w sobie introwertykiem też nie. Dużo zależy od osób, z którymi przebywam. Preferuję kameralną atmosferę. Pub > klub.
Jestem z tych osób, dla których doba jest za krótka.

Nie udzielam się na wykopie.

Wygląd
180/83, jasne blond włosy za łopatki, zazwyczaj lekki zarost, szare oczy.
Nie będę ukrywał, że lubię swobodę, co w moim przypadku oznacza spodnie dresowe, zwykły T-shirt i bluzę z kapturem :) Od czasu do czasu wbiję się w koszulę i jeansy. Okazjonalnie kowbojki. W garderobie dominują kolory czarny, czerwony, biały, szary. Na pewno mnie nie zobaczysz w krawacie. Co nie oznacza, że jak jest okazja, to nie założę garnituru.

Zainteresowania
Na pewno moim zainteresowaniem jest kierunek, który studiuję.
Lubię dźwigać żelastwo na siłowni. A skoro siłownia, to zdrowe odżywianie (nie jestem żywieniowym faszystą) również mogę podpiąć pod zainteresowania. Nie chcę wyglądać jak kulturysta, bardziej preferuję barbarzyńską masę. Wrrrg! :D
Jak znajdę czas to basen jest zawsze spoko.
Co lubię czytać? Psychologia, sci-fi, fantastyka, literatura popularnonaukowa. Ekonomią, biologią, etyką czy dietetyką również nie pogardzę.
Od czasu do czasu wieczorem jakiś film z chęcią obejrzę.
Dobrej herbaty czy yerby nie odmówię :)
Powoli, bardzo powoli wracam do medytacji. Żałuję, że kiedyś odpuściłem a jest to super sprawa.

Czego oczekuję?
Kogoś posiadającego pasję, bez której nie potrafi żyć :) Kogoś, kto potrafi zmotywować czy też jak trzeba to dać kopa (klapsa? :D). Osoby, która z chęcią spróbuje z drugą połówką czegoś na co nie miała wcześniej czasu.
Mirabelkę, która zrozumie, że czasami potrzebuję udać się do swojej jaskini i spędzić czas sam ze sobą.
Po prostu osoby, która pod moją nieobecność potrafi zająć się swoimi sprawami/zainteresowaniami.
Ani skrajnej introwertyczki, ani skrajnej ekstrawertyczki - ze skrajnościami mi nie po drodze.
Miło by było raz na jakiś czas pójść do filharmonii czy opery.
Mirabelki, które wiedzą jak to jest nie mieć czasu, mile widziane :D
A, zapomniałbym - długie nogi zawsze w cenie :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień, kiedy ani ja, ani ona nic nie musimy. Spędzamy cały dzień w łóżku, jedziemy autem przed siebie, leżymy na plaży, gotujemy, idziemy na zakupy. Jest wiele możliwości.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Może istnieje ktoś, kto potrafi mnie przekonać do ślub i dzieci, nie wiem. Na chwilę obecną - nieee...
Alkoholu nie piję, zapalę jak mam ochotę (czyt. rzadko), a na narkotyki nie mam czasu :)
Wszystko dla ludzi, byle z umiarem. Jednak jeśli palisz na co dzień i pijesz, aż film się urwie - nie dogadamy się.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyszczecin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - D 26 Szczecin

Zgłoszenie nr 239 z dnia 2018-03-12 21:20:43

Imię: D...

źródło: comment_4dvvLf6sepJmYypzgO5psAxCOBMsKCVx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz