Wpis z mikrobloga

Nie brzydzi was, że wasze dziewczyny miały innych ?
Tak sobie myślę. Jestem sobie 27 letnim prawikiem, tzn no nie byłem nigdy w związku. nie całowałem się itp. Ale ogólnie pytanie. Do tych, którzy są w związkach lub byli. Nie brzydzi was to, że wasza dziewczyna np miała przedtem innych, ta świadomość, że robiła np loda ? Inny się w nią zlewał itp ? Ja jak sobie o tym myślę, to mi się rzygać chce.
#rozowepaski #pytanie #zwiazki #kiciochpyta #przemyslenia #zycie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sawiak64 dlaczego miałoby nas to brzydzić ? To normalne rzeczy , fizjologiczne, ciekawe że nie brzydzi cię że mama cię urodziła 9 miesięcy po tym jak tata przejście na ten swiat dla ciebie rozpychal
  • Odpowiedz
@Sawiak64: Jeżeli wsadzam knagę do miejsca z którego (może nie dokładnie ale blisko) sika i również też czasem z tego z którego wychodzi kupka to czemu ma mnie brzydzić to że ktoś tam trzymał swoją parówkę? O wiele obrzydliwsze jest siadanie na kiblu w galeriach handlowych.
  • Odpowiedz
Oczywiście pytanie jednostronne. Jakoś mało osób martwi się o komfort psychiczny różowych w związku z tym, że ich faceci mogli przepatroszyć pół stolicy :D

Generalnie jeżeli zadajesz takie pytania, to albo nie dojrzałeś emocjonalnie do seksu, albo nie dojrzałeś emocjonalnie do seksu. Seksuolog by się przydał, bo swoimi teoriami możesz kiedyś jakiejś łani nieźle psychikę przetrącić ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej to już równia pochyła
  • Odpowiedz