Wpis z mikrobloga

Im dłużej nie pije XD tym bardziej widzę jak alkohol niszczy ludzi, związki


@Oskarek89: To jest taki wniosek, który implikuje, że powinno się być abstynentem. Dość często się taki pojawia i wciąż go nie rozumiem. Tak, alkohol niszczy ludzi, związki i wszystko inne, jeśli jest nadużywany. Sam w sobie jest neutralny. To jest trochę jak by powiedzieć, że nóż zabija człowieka, więc nie powinno się używać noży.
społeczeństwo niszczy nasza kultura picia i akceptacja zachowań, które są wyznacznikiem alkoholizmu.


@tymeek: a gdzie "kultura picia" jest inna? w UK gdzie angole, a bardziej irole leżą zarzygani na chodnikach i drą mordę? xD

patola jest wszędzie, wystarczy zmienić towarzystwo i zniknie
@Oskarek89: dawno nie widziałam na mirko wpisu z którym tak się zgadzam, piwo to nie alkohol itd. samej kiedyś zdarzało mi się chlać ale jako, ze mój ojciec pił to teraz sama strasznie się przed tym bronię i unikam.
@Oskarek89 jak się robi zakupy w sklepie alkohole 24 to może i tak. Ja kupuję w Żabce i fakt że jest paru panów co przychodzi o 6 po Sete i piwo ale sporo też normalnych ludzi. Na razie Pani się do mnie uśmiecha ale jeszcze nie spytała co się stało że w tym roku ani razu nie kupiłem u niej piwa :)
Co do reszty się zgadzam, alkohol to nasze największe przekleństwo