Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z tymi wpadkami ciążowymi, szczególnie u młodszych osób np. 18-23? Jak to się dzieje, że oni tak często "wpadają"? Co chwilę dowiaduję się, że kolejny znajomy zrobił gówniaka XD Przecież możliwości wpadki są idiotyczne:
1. Pęka im gumka, oni to zauważają po fakcie i co, spoko luzik może nic się nie stało?
2. Ruchają się bez gumek, anon zalewa formę i też spoko będzie dobrze?
3. Ruchają się bez gumek i pomimo, że anon dochodzi poza karyną, to ejakulat zawiera jakieś śladowe ilości plemników i wpadka?

Jedyna sensowna możliwość to to, że gumka pęka i oni tego nie zauważają, ale no to przecież widać...
Jest też możliwość, że karyna kłamie, że bierze tabsy, ale to już dość mało prawdopodobne.

#zwiazki #seks #dzieci #patologiazewsi
  • 19
@piotrek39 ruchają się bez, bo czasami podniecenie mocno. Jeszcze mądrzy co kończą poza. Jednak mi się zdarzało i nie było nic, no ale jednak owulacja tylko jeden dzień i trochę dni uwagi bo plemniki mogą trochę przeżyć w środku. Jednak żeby wpaść to trzeba by było ruchać się na okrągło bez zabezpieczenia, żeby akurat w te dni wylądować.
@alicemeow a jak myslisz ile kosztuja tabletki? Bo moje jak bralam to opakowanie na 3 miesiace kosztowalo 25zl XD
Moich kolezanek w sumie niewiele wiecej i najdrozsze o jakich slyszalam to 60zl/3 mies

Chyba ze doliczasz do tego koszt ginekologa co 3 miesiace zeby nowa recepte dal ale można to załatwić na nfz, a mi tabletki przepisywal rodzinnym jak poprosilam xd

Zgadzam sie natomiast ze tabletki po na receptę to juz patologia.
@piotrek39 ostatnio urodziła moja znajoma, 18lvl. W ciąży mówiła, że niestety wpadli. A dwa dni po urodzeniu jak ją zapytałam, czy jest ciężko, czy nie żałuje, że tak się stało, to powiedziała, że ona tego chciała, że w sumie to nie była wpadka i jest szczęśliwa, bo chciała się od matki uwolnić i w końcu matka jej nie denerwuje. Teraz kupili mieszkanie na kredyt i będzie miała spokój xD Zatem wydaje mi