Wpis z mikrobloga

Jako że byłem chory w tym tygodniu to miałe mczas na kilka spotkań w #fifa18 i...
- rozegrałem wszystkie mecze w trubie Squad Battles (45) - może zrobię AMA?:D
- mecze kwalifikacyjne do LW (13?)
- wszystkie mecze w Fut Champions (25 PC here na szczęście)

SB:
- mecze od poniedziału do piątku to w mairę proste spotkania
- mecze w weekend to jest jakiśdramta. Zespół oceniony na 82 i 90 zgrania? Nieważne - gra jak by był oceniony 100 na 100
- 3 piłkarzem z rzędu nie odbierzesz piłki? Odpuść, po prostu stracisz bramkę

Mecze kwalifikacyjne:
- ruletka albo trafisz na goście co ma 4 ikony albo nie potrafi grać albo na goście, który w skłądzie ma Bakayoko i JEsusa, któy strzela z każej pozycji

Co do Fut Champions:
- w piątek gra się najprzyjemniej - jak przegrywasz to nie 0:3 tylko 1:2 i czujesz że gość był po rpostu lepszy, a nie wygrał na farcie
- sobota - całkiem ok mecze - czasem przecink wygra po farcie, czasem Ty ale nie ma jakieś dużej różnicy
- niedziela? Nigdy już nie będęgrałw niedzielę chyba. Zawodnicy, któzy w piątek i sobotę biegali po boisku, potrafili podać, wrzucić, dobiec w niedzielę uznali że sprzedadzą wszystkie mecze mimo zakazu handlu :D

Mam postanowienie co do SB - teraz tylko i wyłącznie gram do złota 3, no max złoto 2.
No i największy minus SB na PC - z obecną ilością punktów miałbym Elitę 2 na Xboxie czy PS4, a tak to tylko elita 3 na pc.

Co do LW - nie wyobrażam sobie grać 40 spotkań jak na konsolach.
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: A ja sobie nie wyobrażam grania na platformie gdzie rynek jest malutki, nagrody za LW dużo gorsze i ceny niektórych graczy horrendalne.
Oh wait - wyobrażam sobie, bo 2 lata temu grałem na PC XD
  • Odpowiedz
A ja sobie nie wyobrażam grania na platformie gdzie rynek jest malutki, nagrody za LW dużo gorsze i ceny niektórych graczy horrendalne.


@chim3ra: tutaj pełna zgoda. Plus jest taki że jak trafisz w paczce coś fajne to sprzedasz więcej, chociaż też wydasz więcej, wieć na jedno wychodzi :D

Co do tego co pisałe o 40 meczach w LW na konsolach - to jest to po prostu ogrom.
  • Odpowiedz
@HighKick: mnie się teraz w LW grało przyjemnie ale to kwestia tego że nei celowałem w niewiadomo jaki poziom bo znam swoje umiejętności :D PEwnei sobie teraz pogram trochęw tym trybie ale chyba najięcaj frajdy teraz dają mi sezony.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja tez rozegrałem wszystkie mecze w SB - 4 lub 5 przegrałem a całą reszte wygrałem na legendarnym, 94k pkt.
I co? i brakuje mi 42 tysiące pkt do Top 100 na PC xD
Na ps4 próg jest o 16 tysięcy niższy mimo znacznie większej liczby graczy.
Tragedia.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM ja już od jakiegoś czasu robię tak że w SB wbijam G2/G1 i po więcej nie czuję potrzeby bo nagrody lepsze i tak trafiałem na tym goldzie niż po wbiciu elit, co do LW to uważam że jak na pierwszy raz z tym trybem to w 20 meczach wykręcenie srebra 2 jest jak najbardziej spoko, na więcej mi czasu nie starczyło. Co do gry w piątek/sobota/niedziela to mi z kolei
  • Odpowiedz