Wpis z mikrobloga

  • 6
Homomireczki jak szukacie miłości w życiu? Jak tak siedzę na tych niektórych portalach randkowych to dostaje trochę raka powoli xD Stężenie osób z podejściem "Nigdy pierwszy nie piszę" jest zdecydowanie za wysokie.
Gejom to zawsze wiatr w oczy i c--j w dupę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gayisok #homoseksualizm #razwdupetoniepedal
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luuzik: takie miasto na Śląsku.
Ja na fell poznałem osobę z daleka, gdy wracałem wtedy z innego "spotkania". Smieszkowalismy i tak się rozwinęła znajomość, że dziś jest moim najlepszym znajomym. A spotkaliśmy się na żywo prawie po roku od rozpoczęcia znajomości.
Nigdy nie wiesz co przyniesie życie.

On ma swoje życie towarzyskie, ja mam swoje, więc do niczego nie dążymy.
  • Odpowiedz
@Timmy_Turner: ja z jednym spotkałem się po dwóch latach dość nieregularnej znajomosci przez fejsa i dziś tez jest moim dobrym znajomym. O ile nie najbliższym ;) dużo mu zawdzięczam, a wstyd mi przyznać, ze z początku traktowałem go olewcz
  • Odpowiedz
@Sanski: @Timmy_Turner: @luuzik: @khazaddum: Waszym zdaniem lepiej czekać z pierwszym razem do poznania kogoś specjalnego, czy raczej korzystać z młodego ciała? Sam nie wiem co lepsze, bycie cnotką do 30 średnio mi się uśmiecha, z kolei nieciekawie będą o mnie myśleć przyszli chłopcy jeśli będę wylatany na wszystkie strony. (,)
  • Odpowiedz
  • 5
@WatahaSzklanychWazek0 ja wychodzę z zalożenia, że każdy powinien robić to, na co ma ochotę. Podoba ci się ktoś? No i w porządku, ty jemu też, to czemu nie. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, lepiej kogoś poznać najpierw po ludzku, nie mówię o jakichś seksach w kiblu w klubie bo to fujka:P zdrowie na 1szym miejscu. Ale każdy ma swoje potrzeby, więc IMO lepiej korzystać, potem będziesz żałował.
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: z przypadkowymi staraj się nie r----ć. Moim zdaniem lepiej pójść z kimś kogo poznasz bliżej. Nie z pierwszym lepszym, bo będzie prawił komplementy, cuda na kiju, a często zależy mu tylko by przelecieć kogoś.

Masz wątpliwości, to lepiej nie miej parcia na jak najszybsze spotkanie w łóżku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WatahaSzklanychWazek0 Geeez mam ten sam problem :/ ale ja to chyba jednak poczekam na kogoś fajnego, po dłuższym namyśle chyba jednak nie ciągnie mnie aż tak na s--s, może tylko trochę ciekawość xD
  • Odpowiedz