Wpis z mikrobloga

Założyłem to gadu-gadu i faktycznie tych pedofili jest mnóstwo. Postaram się ogarnąć w miarę wszystko żeby zrobić wiarygodną dziewczynkę i za jakiś czas można zrobić strima. Najfajniej jakby zboczeniec był z mojego miasta to można by było spróbować go umówić i zrobić jakieś ujęcie obywatelskie. Ewentualnie pokazać jego znajomym, że mają pedofila w znajomych jeżeli by podał swojego facebooka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #gadugadu #prawo #internet #pedofilia #policja #odynlive #patostreamy

wołam ostatnich plusujących jeżeli jesteście dalej zainteresowani tematem :

@uszaty1234 @Patostreamy_87 @iustitia_ad_omnes @helmut789 @livii122 @poszukiwacz80 @WhoIAm8 @Beer_Is_Good_For_You @pafeo @creativvvvvvvvvvvvv @Helsantonio_Montes @Maglaj @LovelyFox @kot2202 @kebabinho_shoty @kotlet200 @maderFucker @loud92 @skrytohash @Kwiatuszek_Mateuszek @zupa_z_kasztana @kameleon321
  • 16
  • Odpowiedz
@kameleon321: dziś by było bezsensu bo pytają mnie o fb, zdjęcia, numer a odpaliłem sobie to gg na chwilę.. musi być wiarygodnie żeby łyknęli.. jak się nic nie znajdzie to można by łapać też na czaterii jak Stonoga ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@odyn88: dopracuj to tylko dokladnie , bo wiesz ze pedofile potrafia byc czujni i latwo ich sploszyc .
Bardzo dobra akcja , bede trzymal kciuki za dzialanie ktore przyniesie rezultaty, z checia sam wlaczylbym sie do akcji ale niestety urzeduje za granica ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pisz jakie postepy robisz w polowaniu na podeofilow, jestem ciekaw i zycze udanych lowow kolego ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz