Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj Macbooka przez stronę Media Markt. Na stronie produktu widniało (i nadal widnieje) zdjęcie klawiatury w układzie amerykańskim. Po rozpakowaniu w domu laptopa, okazało się, że układ jest europejski. Myślicie, że jest szansa coś u nich wskórać z tym? W sumie jakby nie patrzeć - towar niezgodny ze zdjęciami. A nie ukrywam, że umieszczenie tyldy mnie mocno irytuje (ten backslash jakoś przełknę).

#mediamarkt #laptopy #macbook #apple #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AvantaR: A jesteś pewien, że się nie przyzwyczaisz? Ja po zmianie klawiatury też myślałem, że się potnę... a okazuje się to całkiem wygodne (ta tylda koło Z)... Całkiem przyjemnie się koduje a i terminal (iTerm np.) łatwiej się otwiera (przy skrócie ctrl+~)... Do wszystkiego da się przyzwyczaić imho ;) a 500zł piechotą nie chodzi ;)
  • Odpowiedz
@AvantaR: Media Markt jest mozliwosc zwrotu towaru na osobe fizyczna do 30 dni a na firme do 7. Nalezy wypelnic odstapienie od umowy. Na stronie widnieje regulamin sprzedazy internetowej. Towar musi byc kompletny i nie nosic sladow uzytkowania. Zdjecie nie uprawnia do otrzymania rabatu.
  • Odpowiedz