Wpis z mikrobloga


Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem ale nie tylko

Pierwsza dekada nowego milenium zdecydowanie należała do MTV. Pamiętam jak z wypiekami śledziłem najnowsze klipy ulubionych wykonawców, ale to nie kwestia muzyki była tą, która przyprawiała mnie i moich znajomych o szybsze bicie serca. Dla mnie i moich kolegów bardziej liczył się ryk silników i przechodzące nastoletnie pojęcie samochodowe renowacje, prezentowane w ramach programu Pimp My Ride. Marzyliśmy, że któregoś dnia i do nas przybędzie XZibit, by wyposażyć nasze samochody, których oczywiście wtedy jeszcze nie mieliśmy, w masę średnio przydatnych, lecz niewątpliwie telewizyjnie nośnych bajerów.

Dziś minęło kilka lat, ale nasze wspomnienia pozostały na tyle silne, że postanowiliśmy dokonać rzeczy z pozoru szalonej - przenieść format picowania bryk na bardziej dandysi grunt. W efekcie powstał materiał o miłości z renowacją butów w tle pt. „Odpicuj Moje Laczki”. Dziś chciałbym wam zaprezentować jego zwiastun, utrzymany w konwencji inspirowanej stylem amerykańskich trailerów:

https://www.wykop.pl/link/4206117/odpicuj-moje-laczki-amerykanski-trailer/

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wykopy, jak również uwagi i komentarze zamieszczone tutaj, jak i bezpośrednio na YT. W związku z premierą pełnego materiału planujemy zrobić coś unikalnego na skalę światową. Jeśli więc chcielibyście pomóc nam w realizacji tego zadania, to wiecie co dalej z tym robić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ubierajsiezuszatym #menswear #youtube #heheszki #rozrywka
UszatyBloger - !Z LACZKA WJEŻDŻAM!

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem ale nie t...
  • 10