Wpis z mikrobloga

cały tydzień mi matka zawracała, żebym ją zabrał do TK MAX. Ja cały tydzień zapracowany nie miałem czasu. Dzisiaj wreszcie miałbym czas to sklepy zamknięte. Dziękuje PIS. Taki sprzedawca i tak ma wolne wtedy kiedy ja pracuje. BTW jestem blisko handlu i większość ludzi ze sklepów, z którymi rozmawiałem twierdzi, że to dla nich bez różnicy kiedy mają wolne. No chyba, że ktoś myślał, że będzie mieć dodatkowe wolne niedziele. #zakupy #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weeego: @Quake3: Na głupotę trzeba reagować głupotą. Wpis o wolnej niedzieli a ta wylatuje z szukaniem dziewczyny. Nie wszystko się kręci wokół wkładania penisa w waginę drogie dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Quake3: tak obstawiam poza piszącymi z nią chłopakami brak zainteresowań a jak facet nie ma kobiety to w ogóle przegryw życiowy. Tak jakby świat się kręcił tylko wokół uganianiem się za nimi. Pewnie ma tindera i 200 par i zlasowany mózg od tego.
  • Odpowiedz
a jak facet nie ma kobiety to w ogóle przegryw życiowy


@FLOLPROBA: No przecież, bo po co poświęcać czas wolny na hobby i samorozwój, musisz kręcić się za cipką!!! Non stop, poświęcać się dla dziewczyny, musisz być pantoflem 24/7
  • Odpowiedz
@Quake3: W sumie to może ją tak te zakupy zabolały bo nie ma jej kto kupować ciuchów w galerii xD A jakiś przegryw bierze mamę na zakupy (chociaż nie płacę za moją matkę) xD
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: niedziela to jedyny sensowny dzien dla projektanta, zeby sie umówić z klientem w sklepie i wybrać materiały i płytki do projektu. Teraz jestem smutna, bo nie bede mogła pracowac w niedziele, a klienci są smutni, bo muszą brać wolne w tygodniu albo jechać w sobotę kiedy zazwyczaj sprzątali, gotowali, odwozili dzieci na korepetycje, itd.
  • Odpowiedz
cały tydzień mi matka zawracała, żebym ją zabrał do TK MAX. Ja cały tydzień zapracowany nie miałem czasu.


@FLOLPROBA: this is A bait

a później były majaki i zwidy z niedożywienia bo matka ci zupy nie nagotowała :D
  • Odpowiedz