Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowepaski i chciałabym trochę pożalić się na niebieskie paski.

Mianowicie boli mnie to że niebiescy mają taki srogi ból 4liter na temat wymagań kobiet, że niby za duże itp. Uważam to za bardzo niesprawiedliwe kiedy przeciętny z wygląd niebieski pasek ma pretensje o to że atrakcyjny ładny różowy pasek go nie chce. Serio jest to dla mnie bardzo niezrozumiałe. Dlaczego niby atrakcyjna dziewczyna miałaby dawać szansę przeciętniakowi? Co jest złego w tym że atrakcyjna rozowa chce równie atrakcyjnego faceta? Faceci niektórzy prezentują bardzo rozszczeniowa postawę i próbują wmówić nam że atrakcyjna kobieta powinna dawać szansę przeciętniakowi. Dla nas kobiet jest to bardzo krzywdzące bo uważam że jedyna sprawiedliwa opcja jest wtedy kiedy każda z płci ma połówkę tak samo atrakcyjna czyli ładna z ładnym a przeciętniak z przeciętna itp. jak faceci tak bardzo chcą żeby atrakcyjne litowaly się nad przeciętniakami to może odwrócimy sytuację i każemy każdemu atrakcyjnemu facetowi brać przeciętne kobiety? O widzę że już entuzjazm opadł.

Faceci nie ma co narzekać tylko akceptować się takim jakim jest. Urodziłeś się brzydki to szukaj brzydkiej, przeciętny przeciętnej a przystojniak dla najładniejszej i tyle. To jest jedyny sprawiedliwy układ gdzie każdy może być zadowolony.

I pamiętajcie po co atrakcyjna dziewczyna na wybierać wśród 10 kurdupli 170 wzrostu jak może poklikać na tinderze miesiąc i umówić się z facetem 185 który jej się podoba? Tak więc panowie brzydsi i przeciętni przestańcie narzekać na to że atrakcyjna was nie chce bo atrakcyjna chce mieć atrakcyjnego i to jest jedyny sprawiedliwy układ. Jakoś przeciętne dziewczyny nie domagają się aby każdy przystojniak dawał im szansę...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację, weź jednak pod uwagę, że są jeszcze takie zmienne jak; pieniądze, status społeczny, inteligencja, ogłada... Choć jasnym jest, że pierwszą rzeczą jaką oceniamy jest wygląd.
Co z tego, że on będzie piękny jak Adonis, ona jak Afrodyta skoro nie będą mieli ze sobą o czym rozmawiać, a przecież z założenia związek ma być na całe życie. No chyba, że mowa tu o dbaniu o czystość rasową itp. Tyle,
defoxe - @AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację, weź jednak pod uwagę, że są jeszcze tak...

źródło: comment_1stB0HemvctfLUGhgka1nCtpD9ww5rQ7.jpg

Pobierz
*a "żadna" znaczy "żadna 8/10"


@nacpanazielonka: wcale, że nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: bo facet czuje, że różowe paskiny traktują go jak postać z mmo gdzie musi wbić kolejne acziki żeby ktoś go pokochał. Że nie liczy się wcale on tylko to co może na nim skorzystać kobieta w przeważającej mierze niemająca nic do zaoferowania oprócz swego ciała.
Oczywiści każdy może sobie wybierać kogo chce.
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę atrakcyjne laski już dawno ogarnęły, że naprawdę atrakcyjny facet nie spocznie, dopóki nie przerucha wszystkiego co się rusza. Z tego powodu modelki mają tendencję do brania partnerów poniżej swojej ligii, np. Kate Lubyen.

Co do normalnych związków, nie celebrytów, to sama atrakcyjność na pewno ma pozytywny wpływ na ons czy inne fwb, ale długofalowy związek? Jest dużo badań, których wyniki mówią, że atrakcyjny partner będzie szukał alternatyw, stąd mniej
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy się śmiać czy płakać, że ktoś może tak na poważnie myśleć i traktować tak ludzi. Jeśli faktycznie masz takie poglądy, to jest mi Cię po prostu zwyczajnie żal. Ale najbardziej to mi żal facetów, którzy na takie próżne kobiety trafiają.
@alicemeow: To jest prawda, ale na mirko nie dociera, że najlepiej szukać kogoś ze swojej ligi. Za dużo kobiet znają ze zdjęć i filmów zamiast z realu i przez to nie potrafią dobrze ocenić. Prawda taka, że brzydal często jest z atrakcyjną bo ma dodatkowe atuty, które gdy sie kończą kończą często tez związek ( tak istnieją puste lale które lecą na kasę).