Wpis z mikrobloga

@SzalonyAndrzej: Dokładnie, pamiętam kiedyś jak jeszcze chodziłem do gimbazy to był taki w szkole metal, ten akurat był wychudzony. Wszyscy myśleliśmy, że sobie n--------a po kablach, a co się okazało? Mówił, że ogląda anime i wali sobie do hentai po 5 razy dziennie co daje mu naturalny haj i próbował nas do tego namówić. W dodatku miał włosy u-----e mydłem, ja nie wiem skąd ci ludzie się biorą, ale nie
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: O K---A TO PRAWDA XD
Ja niestety miałem doczynienia z podobnymi osobnikami.
Gimnazjum: Tłusty, śmierdzący, obrzydliwy typ który ogląda praktycznie cały czas anime czy tam hentai. Lekcja informatyki? C--J ODPALE HENTAI NA SWOIM KOMPUTERZE. Był tak nierozgarnięty, że aż szkoda gadać, jeszcze tak k-----o od niego ble. Już nie wspomnę o tym, że potrafił przynieść d---o do szkoły.
Szkoła średnia: Dupodajka i ogólnie syf w c--j.
  • Odpowiedz
@Czokolad: Tak jak mówisz, te zwierzęta nigdy się nie nauczą, że pedofilskie zapędy ku narysowanym 12-latkom to szczyt zezwierzęcenia.

@SzalonyAndrzej: Prawda Andrzej, prawda! Nie wiem skąd się to bierze, może z braku bliskości? Emocji? Przyjaciół? Jest tyle różnych powodów, nic dziwnego, że tyle azjatek woli europejczyków, skoro faceci w Azji to sami mangozjeby.
  • Odpowiedz
@Czokolad Regulaminu może nie łamie, ale zasady RiGCzu jak najbardziej. Ewidentnie brakuje Wam tego fundamentalmego składniku funkcjonowania w społeczeństwie, dlatego jesteś mangokryptopedofilami.
  • Odpowiedz