Wpis z mikrobloga

>>Wstawiam wpis dotyczący Plastusia raz jeszcze w zmienionej formie jako że poprzedni został usunięty za nieodpowiednie treści przez moderacje. Dostałem od nich odpowiedź, rozumiem swój błąd, dlatego nowy wpis został poddany obróbce<<<


Oj plastus, plastus hipokryto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Próbujesz zgrywać kogoś, kim nigdy nie będziesz, jedynie kim jesteś to manipulatorem, mitomanem i hipokryta czyli 3in1. Grozisz #danielmagical sprawą sądową ale zapomniałeś najwyraźniej o własnych przewinieniach.

*nakłanianie młodej osoby do czynów lubieżnych.
*grożenie śmiercią.
*życzenie kalectwa.
Nakłanianie swoich widzów do nękanie tych, którzy nie są tobie przychylni.
*nękanie o podłożu homofobicznym.
Straszenie mafia (Daniela)
*pokazywanie publicznie twarzy osób które nie wyraziły na to zgody.

Wszystkie te punkty które wymieniłem plastelinowa maso
są czynami karalnymi, ale do twojego małego móżdżku dociera jedynie to co dla ciebie jest wygodne. Twoja racja jest jedyną słuszną w twoim mniemaniu. Nie potrafisz dostrzec własnych błędów, tylko jeczysz ciągle jak to wszyscy chcą ci zniszczyć życie które to ty niszczysz innym. Rzucasz się na tym Youtube do każdego kto nie potrafi zaakceptować twojego ograniczonego światopoglądu i wrodzonej głupoty. Gdyby jednak, co do czego przyszlo to spuściłbyś głowę w dół i grzecznie wrócił do domu bez żadnego słowa.
Nie bronię #danielmagical bo on też święty nie jest ale z całego serca liczę na to że przemyśli sobie kwestie z groźbami, które skierowałeś jakiś czas temu w jego stronę
I zgłosi ten incydent. Będę trzymał za to kciuki. Zapamiętaj sobie jedno, twoje życie będzie tak samo okropne jak ty byłeś w stosunku dla tych wszystkich ludzi dla których twoja osoba nie jest warta nawet splunięcia. Mam nadzieję że twoje życie stanie się pasmem nieszczęść za całą krzywdę która wyrządziłeś innym i bardzo szybko znikniesz z sieci, tym samym przyczyniając się do ograniczenia patologi na YT która ma negatywny wpływ na twoich widzów co zresztą widać po komentarzach wychwalających twoja osobę której IQ jest na poziomie ameby. Musiałeś mieć w dzieciństwie naprawdę ciężkie zabawki że aż tak wpłynęło to na twój rozwój.
Prawda jest taka że gdybyś tylko mógł sprzedałbyś wszystkich którzy cię oglądają za garść srebrnikow tak samo jak twój przyjaciel Judasz(chyba każdy wie kogo mam na myśli)
Żal mi tylko tej dziewczyny, aczkolwiek jeśli jest na twoim poziomie to jesteście oboje siebie warci.

Nie pozdrawiam i nie szanuje, bo na szacunek i uznanie trzeba sobie zasłużyć.


Pozdrowienia dla wykopu jeśli się ze mną zgadzacie to zostawcie plusa kumple ( ͡° ͜ʖ ͡°) ESSA!!!
#patostreamy #patostream #patostrimy #gural #danielmagical
  • 2
  • Odpowiedz
  • 2
@glomber dokładnie, taka moderacja jak na wykopie przydałaby się na Youtube, bardzo szybko zniknąłby z sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza że tu może pojawić się jedno nie cenzura es słowo we wpisie który ktoś zgłosi i zaraz go usuną, więc gdyby tak samo działało to na YT to o plastelinie już dawno byśmy zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz