Wpis z mikrobloga

Na spacerze z psem znalazłem portfel, jest w nim równe 1000 zł, niestety żadnych dokumentów, niczego poza pieniędzmi nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dałem ogłoszenie w necie, czy ktoś nie zgubił - ale zgłaszali się ludzie, którzy nawet nie wiedzieli jak wygląda ten portfel... Ja nie potrzebuje tych pieniędzy, pomyślałem, że oddam komuś, kto w tej chwili potrzebuje, jest w dołku finansowym, czy coś. Zrobię #rozdajo, piszcie w komentarzach, dlaczego wam są potrzebne te pieniądze, jutro o 12:00 wybiorę jedną osobę, której wyślę hajs.
źródło: comment_ntRkzHKQ60FdJm726fafptKukJmZOoOU.jpg
  • 258
@Nightlov razem z grupą wykopowych graczy gram na wykopowych serwerze MuOnline. Jest kilku adminów którzy ciągnął ta inicjatywę za FREE. Serwer jest stworzony po to żeby powspominać stare dobre czasy gry w MuOnline. Na serwerze jest około 100 aktywnych graczy (z tym nie wszyscy z wykopu).

Od jakiegoś czasu mamy problemy z hakowaniem serwera - potrzebny jest płatny programik kosztuje chyba 700$. Widziałem że koledzy na discord pisali o zrzutce. Jakbyś nam
Dziękuję wam za wszystkie komentarze, nie spodziewałem się zresztą tylu chętnych.

Zdaję sobie sprawę, że według wielu śmierdzi to zarzutką, nie będę zresztą udowadniał, że jest inaczej -macie prawo do tego.

Zgodnie z obietnicą, choć trochę spóźnioną wybrałem sobie swojego kandydata.
@Javorsky Napiszę do Ciebie na prv, zweryfikuje Twoje słowa i zobaczymy co dalej.

Pozdrawiam serdecznie.
@Nightlov: stary... daj se siana z wykopkowymi żebrakami :/ serio 1000zł na rower dla gówniaka? kup kilka paczek pampersów i zanieś do najbliższego domu samotnej matki, albo żarełko do jakiegoś schroniska