Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy Wy też się spotkaliście z tym, że w szkole średniej nauczyciele kazali się do siebie zwracać per "profesor"? U mnie w liceum, chyba tylko jedna osoba miała tytuł doktora, ale nie przeszkadzało to niektórym nauczycielom wstawiać #!$%@? za zwrócenie się per "pan/pani"? xd Czy jest jakiś sens w tym, czy to tylko ##!$%@? i leczenie kompleksów?
#pytanie #szkola #licbaza #techbaza
  • 27
  • Odpowiedz
@MagnusMaximus69: U mnie co do niektórych nauczycieli nawet po imieniu można było mówić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak ktoś powiedział "profesor" to dobry nauczyciel zwrócił uwagę, że co najwyżej "magister".
No, ale mamy w Polskim szkolnictwie brak dowartościowania nauczycieli i sobie przypisują tytułów których nie mają i nigdy mieć nie będą. Ja bym to gdzieś zgłosił, ponieważ za to możesz dostać jedynie uwagę z zachowania
  • Odpowiedz
@MagnusMaximus69: a ja nie rozumiem, mam zajęcia zarówno z doktorantami jak i jednymi z najlepszych w Polsce osób z dziedziny którą studiuję i pierwsi jak i drudzy każą zwracać się do nich per pan/pani i za profesora uprzejmie zwracają uwagę, że nie trzeba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MagnusMaximus69: no to mówię że liceum jest #!$%@? xd w technikum nie ma czegoś takiego nawet jak ma doktora czy coś to jak przez pomyłkę zwrócisz się per ty to się nic nie stanie xd
  • Odpowiedz