Wpis z mikrobloga

@DeadGame: dzięki za info! Nie wiedziałem, że tu są ;-)

@MiSpot: jest konto na wykopie, więc chyba lepszej rekomendacji nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) W razie jakiś wątpliwości pozwolę sobie zadać kilka pytań w wolnej chwili :-). Czekam na szkła hartowane i etui do Redmi 5 Plus (mają być podobno dodane w weekend/po weekendzie) i od razu u Was zamawiam :-)
@MiSpot: Decyduję się na zakup w sklepie (wstępnie miało być allegro). Doszły etui, ale raczej nic w moim guście. Szukam czegoś w miarę smukłego, aby nie zwiększać za bardzo gabarytów telefonu. Coś planujecie dodać więcej? Szkieł hartowanych też nie widzę do tego modelu (przynajmniej wczoraj wieczorem nie było) - dopiero planujecie wprowadzić? No i standardowe pytanie na wykopie: jest szansa na jakiś rabat/bonus dla Mireczka? ;-) Jak wszystko będzie w porządku,
@szczemat dobry wybór ( )

Do tego modelu będzie dołączone silikonowe etui i folia na ekran, więc może na razie Ci wystraszy.
Poza tym z etui na razie nic innego niestety nie planujemy, a szkła będą w przyszłym tygodniu.

Rabatów dla Mirków obecnie nie przewidujemy, ale szykuje się całkiem fajne rozdajo lada chwila ( ͡ ͜ʖ ͡)
@MiSpot: Zamówiłem przed chwilą, mam nadzieję, że się nie rozczaruję tę słynną jakością Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiedziałem miejsca na wpisanie numeru NIP do faktury, więc uwagi wpisałem w osobnym mailu. Przelew poszedł od razu :-).
@matec: Dzięki za info i wołaj dalej. Ja zamówiłem i już prawie dwa lata użytkuję telefon. Na szczęście nie miałem reklamacji, kontakt był spoko i wszystko przyszło sprawne i takie jak być powinno.