Wpis z mikrobloga

@kusprzyk: miedzy tym zdjeciem a poprzednim bylo chyba najwiecej roboty ktorej nie udokumentowalem xD dociecie lacznikow tylnych widelech do glownej ramy. Mam taka zaginarke ktora dosyc ladnie zaginac mi rury na okreslony promien na 180st. to przecinam na pol i zaczyna sie jazda zeby jeden komplet byl identyczny i pasowal z jednej strony do ramy glownej, z drugiej do tylnych widelkow. No #!$%@? xD Udalo sie to w miare zrobic i
źródło: comment_oAesGsDp0ojg33cTWITPblq2HLmakxr9.jpg
@AnsuzSowilo nie wpuszczalem. Ogólnie spawanie tego jest w #!$%@? nie wygodne. A spawac muszę "Po przekątnej" żeby zminimalizować ściąganie pod wpływem ciepła. Skacze to z jednej to z drugiej nie mam jak się ułożyć tu jakiś smark poleci i tak to wygląda xd

@lordhellboy Narazie Nie mam czasu bawić się w kamerowanie i robienienie większej ilości zdjęć bo termin goni i będzie bardzo niezręcznie jak go nie dotrzymam xd i tak czuje
@kusprzyk niewygodne to może być spawanie w ciasnych zakamarkach albo latanie ze spawarką po rusztowaniach a nie ciepły warsztat z mnóstwem możliwości :D Spróboj nawet postawić sobie jakiś stojak o który oprzesz rękę albo opieraj o rurki (jeśli za ciepłe to połóż pod rękę grubą rękawicę albo koc szklany). Masz giętką główkę w palniku? Używasz soczewki gazowej?