Wpis z mikrobloga

Zaczęłam szósty dzień Axotretu. Skutków ubocznych nie mam praktycznie żadnych oprócz wrażliwej skóry twarzy i lekkiego łuszczenia. Było pogorszenie a dzisiaj spoko, z dnia na dzień potrafi się zmieniać stan skóry. Zniknęły mi "czarne kropki" co jest efektem wow.
Za 20 dni idę robić badanie krwi, jak ktoś będzie zainteresowany to wrzucę zdjęcia wyników sprzed kuracji i po miesięcznym braniu.
Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z decyzji.

Uważam, że ta kuracja jest mocno deminizowana. Zobaczymy czy zmienię zdanie :>

#izotek #tradzik #dermatologia
n.....a - Zaczęłam szósty dzień Axotretu. Skutków ubocznych nie mam praktycznie żadny...

źródło: comment_7KyfXHRkjzPoRkbx5pcq1AIsHep9CHJm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nama: przeszedłem terapię izotretynoiną, wyleczyła mi trądzik, to było już kilka dobrych lat temu.

Pamiętam że chyba cholesterol mi skoczył, trzeba robić badania krwi koniecznie. Do tego Tisane do ust i pogodzenie się z zapaleniem spojówek - jakies krople do oczu też się pewnie przydadzą, minęło chyba 10 lat, moja skóra wciąż jest sucha. Poza suchą skórą, zapaleniem spojówek i zmianami we krwi nie miałem żadnych skutków ubocznych, z tych
  • Odpowiedz
@caribbean: myślę, że będzie ok. U mnie i tak sytuacja jest delikatna, znajoma wczoraj w pracy na wieść, że szamam izo zapytała "a to już na końcu kuracji jesteś?" XD
teraz mi się przypomniało, że miałam te tabsy najlepiej sobie zapić łyżeczką oliwy. Coś czuję że jak zacznę to stosować to mnie sieknie
  • Odpowiedz