Wpis z mikrobloga

Pracownik FB coś bąkał o 8 tys....


@krak: @ppqa: to ja poczekam na używki lub na drugi rzut. Ta broń nie jest warta 8000 zł. Mając taką kwotę wolałbym już dozbierać 2,3 czy 4 tysiące i kupić nowego izraelskiego Tavora, który stoi klasę wyżej. MSBS za 5-6 tysięcy to rozumiem.
podobno kwiecień/maj i cena około 8000 zł. Co ważne według tego co słychać są już w produkcji.


@ppqa: <3

@PikPak: Ja jestem daleki od oceniania tej broni, strzelałem z wczesnej wersji i całkiem niedawno z nowszej i jestem pozytywnie zaskoczony progressem. Osobiście np uważam że płacenie 12k za MR223 to przesada a i tak planowałem kupic :D

Wiadomo - pierwszy rzut nie będzie idealny, ale sporo ludzi opowiada o rzeczach
@d__k: o panie... wskaż mi gdzie dostanę sensownego kałacha za 2000 zł. Ostatnio widziałem radomskie z "11 w owalu" za 3000 zł. Pamiętam jak kupowałem takiego samego prosto ze skrzyni za tysiaka mniej. Kiedyś vz58 można było dostać za 1200 zł, znajdź mi teraz cezetkę w tej cenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PikPak: Widziałem powojskowe za 2k XD Ale fakt, 2500 trzeba na jacka położyć obecnie. Co nie zmienia faktu że dla mnie kałachy w tej chwili tak jak amunicja jest zwyczajnie za droga
@d__k: powojskowe, pytanie w jakim stanie i pytanie czy przerobione na semi. Za tyle można było dostać kałacha zwolnionego z ZNów (zapasy nienaruszalne), czyli fabrycznie zawiniętego w pergamin, oliwę, bagnetem i magazynkami i wrzuconego do skrzyni na lat 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PikPak: Szczególnie że manual w msbsie jest na poziomie wyżej niż w MR223 odrzut jest hmm przyjnmniejszy (jak porównasz JP CTR towyjdzie że #!$%@?, ale co zrobić inne POU troche).

Ja lubie eksperymentowac z rzeczami i raz postawiłem na SFP9 na którego pół polski psioczy ze glock lepszy, ale za glocka w życiu bym nie zamienił. Nie za te pieniądze